L.Messi kontrakte įsigaliojo ypatinga sąlyga

"Barcelona" ekipa visomis išgalėmis stengiasi su puolėju Lioneliu Messi pasirašyti naują kontraktą.

Priežastis - paprasta: dabartinė sutartis su atletu galioja iki 2021-ųjų vidurio ir negana to, joje yra įrašyta itin reikšminga sąlyga.

Anot "El Pais" ir "Goal", argentinietis turi pasirinkimą po kiekvieno sezono palikti "Barcelona" ekipą.

Rašoma, jog ši sąlyga tapo aktyvi žaidėjui sulaukus 32-ejų metų amžiaus ir panašiai praeityje buvo pagerbti legendiniai Carlesas Puyolis, Xavi, Andreasas Iniesta. Šia opcija galima pasinaudoti kiekvienais metais birželio 30 dieną.

"Barcelona" prezidentas Josepas Bartomeu ir treneris Ernesto Valverde tikisi, jog superžvaigždė toliau demonstruos lojalumą ir dar daugybę metų klubo garbę.

Įvertinimas: 18 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Bau Darius 09-06 00:02
19 8
Koks skirtumas koks kunas? svarbu kaip zaidzia. Ai, tau svarbus kunas
Cituoti
 ChelseaFan77 (Chelsea FC) 09-06 12:46
5 2
Komentarai tai kaip koks subines laizymo konkursas paliko,vaidotas pries forza juve,kuris labiau priners savo dievam
Cituoti
 Gerard 09-06 12:54
3 2
Forza juve, ar tu nepagalvoji, kad laikas tapti registruotu komentatoriumi ? Tada niekas tavo nicu nesinaudos. O anoniminiuose galėsi ir toliau po Zigmais, arve ir kt. pasislėpęs rašyti.
Cituoti
 arasj7 09-06 10:49
2 1
Štai ir paslaptis išsiaškėjo, dėl ko Neymarą stengėsi nusipirkti....
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 09-06 10:24
8 15
Newell'o Senieji Berniukai jau trina rankomis Nenustebčiau tikrai, jeigu Messi jau kitą vasarą grįš į Argentiną su Farcos pridurkų apgailėtinu komandos smukdymu bei ValMierdos dau.no vadovavimu. Taip, Messi niekada Arrogantnaldo šiukšlės stilium nevažiuoja ant komandos draugų ir nesiskelbia viešai, kad jam "liūdna" iki kol pakelia zarplatą, bet šiuo metu Barcoj net ir pačiam tvirčiausiam žmogui gali trūkti kantrybė Būtų labai gaila, Argentinos čempionatą stebėti normaliai praktiškai neįmanoma pas mus, youtube santrumpos būtų max ką galima būtų gauti. Nebent Messi šautų pas Guardiolą galutinai sunaikinti malkinę daužant su +120 taškų vidurkiu Jeigu Zlatanas pensijoj suplėšė tą artojų lygą, Messi vapše sulygintų su žemėm.
Cituoti