L.Martinezas: sklandantys gandai - mano darbo įvertinimas

2020-01-17 10:48:12 Serie A F.C. Internazionale Milano

Milano "Inter" puolėjas Lautaro Martinezas šaldo aplink jį sklandančius gandus.

Kaip kalbėjo 22-ejų argentinietis, jis Italijoje jaučiasi puikiai ir neplanuoja keltis į kitas pirmenybes.

"Šiandien aš ginu "Inter" komandos spalvas. Esu labai laimingas Milane, čia žmonės mane myli. Jei ir atsiranda visokie pranešimai, jie reiškia, jog aš šauniai atlieku savo darbą.

Turiu tęsti karjerą šia kryptimi - net neturiu kitokių minčių, kai einu miegoti. Jaučiuosi labai ramus", - aiškino L.Martinezas.

"Tai, ką atlieku "Inter" klube, yra naudinga ir Argentinos nacionalinei komandai - dirbu kasdien, kad galėčiau vilkėti šiuos marškinėlius.

Treneris Lionelis Scaloni rodo man pasitikėjimą ir kiekvieną sykį sulaukiu kvietimo atvykti į ekipą. Tai - labai svarbu, o žaisti kartu Lioneliu Messi ir Sergio Aguero - didelis malonumas", - kalbėjo puolėjas.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 01-17 15:45
3 7
Dabar yra optimalus metas Barcai imti šį puolėją, nes nieko panašaus rinkoje nėra, o Kanibalezas miręs jau keli sezonai, dabar jau galutinai kelėnai baigia sutrupėti neskaitant jo milžiniško meistriškumo. Aišku Martinezui dar trūksta technikos, kad tenkintų Barcos lygį lošti kombinacijose, bet visą kitą pas jį daugiau mažiau puiku, o ir šiaip jaunas, tai padirbėjęs Barcoje kokius metus turėtų prasikalti, dar jaunas yra, o tai merdinčios pensininkų ir atbrosų lygos maikutę jau kaip ir išaugęs yra. Bet aišku Farcos pridurkai vistiek ko gero viską sugebės sušikti eilinį kartą
Cituoti