"Liverpool" susidomėjo talentingu "Salzburg" krašto puolėju

"Liverpool" klubas rimtai susidomėjo galimybe pasistiprinti artėjančiame žiemos perėjimų lange.

"Sky Sports" skelbia, kad Jurgenui Kloppui teigiamą įspūdį paliko "Salzburg" krašto puolėjas Takumi Minamino. 24-erių metų futbolininkas dar antradienį kovojo prieš "Liverpool" ekipą.

Teigiama, kad "Liverpool" dėmesį patraukė itin patraukli žaidėjo kaina – jo sutartyje su "Salzburg" yra nurodyta kukli 7,25 mln. svarų sterlingų išpirkos suma.

Iš Japonijos kilęs žaidėjas įprastai rungtyniauja dešiniajame krašte, tačiau taip pat gali žaisti kitame krašte ir po puolėjo pozicijoje.

Šį sezoną T. Minamino per sužaistas 22 rungtynes įmušė devynis įvarčius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Įvertinimas: 6 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


GalaxyY
 GalaxyY (Liverpool FC, Anglija) 12-12 15:28
20 0
Puikiai tiktų Liverpool. Sustiprintų suolą, Lalanos sąskaita greičiausiai, bei būtų ypač pigi investicija į Japonijos rinką, sirgalių pritraukimą.
Cituoti
Maracana (Liverpool FC, Ispanija) 12-12 14:08
17 1
Liverpool stiliui tiktų
Cituoti
sofistas (Liverpool FC) 12-12 17:48
11 2
man jis jau po pirmo mačo žiauriai krito į akį - absoliutūs Zalsburg smegenys - su lapeliu trenerio lakstė, visus perstatį ir... užsuko 1 įvartį, pats įmušė antrą, trečiam assitas - šiaip neseku jo žaidimo, bet ir antrose su Liverpool gerai atrodė - realiai už tokią kainą tai neįtikėtinas žaidėjas, plius japonas, kurie disciplina ir tikslo siekiu pasižymi. Prognozė: būtų neblogesnis nei Son-Minas iš Totenhemo
Cituoti