"Liverpool" sezoną Anglijoje pradėjo sutriuškinęs "West Ham" (VIDEO)

15 valandą 30 minučių Lietuvos laiku sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos naujojo sezono rungtynės.

Triuškinančiai pasirodymą Anglijoje pradėjo "Liverpool" futbolininkai - Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 4:0 nepaliko jokių vilčių bedančiamm "West Ham".

Nuo pat rungtynių pradžios "Liverpool" perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jos nepaleido iki pat pabaigos. 19-ąją minutę krito pirmasis įvartis - po puikaus Andrew Robertsono perdavimo savo įvarčių sąskaitą atsidarė rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas Mohamedas Salah.

Pranašumą "Liverpool" futbolininkai padidino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje - šį kartą kamuolį į varžovų vartus tiksliai nukreipė Sadio Mane.

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo tas pats S. Mane, tiesa, jis sukėlė nemažai diskusijų, nes senegalietis akivaizdžiai buvo nuošalėje.

Galutinį tašką šioje dvikovoje padėjo pačioje po keitimo aikštėje pasirodęs Danielis Sturridge'as - jis asižymėjęs po kampinio.

Kitoje dvikovoje, kurioje "Southampton" susigrūmė su "Burnley", buvo užfiksuotos nulinės lygiosios.

"Liverpool" 4 - 0 "West Ham"
19' [1 - 0] M. Salah
45+2' [2 - 0] S. Mane
53' [3 - 0] S. Mane
88' [4 - 0] D. Sturridge

"Southampton" 0 - 0 "Burnley"