"Liverpool" po 11 m. baudinių serijos triumfavo UEFA Supertaurėje


ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 08-15 16:37
2 0
O Vaidule vel su tapetais ant kiek tupas, jei mano, kad kas juos skaito.. na nebent pacientai is gretimos palatos
Cituoti
 Jpool (Liverpool FC) 08-15 11:15
0 0
Maladec nevykelis dziaugiesi pralaimejimu, kaip ir pridera vos nenupute sako, tai bet nenupute kiausini, champ champai aiskus sekmes i top8 patekt.
Cituoti
 Jpool (Liverpool FC) 08-15 11:14
0 0
Tylek ***
Cituoti
Demigod (Liverpool FC, Nyderlandai) 08-15 11:11
2 0
Kaip Liverpol fanas turėtum žinot, kad Keita traumuotas ir todėl praleido rungtynes.
Cituoti
Deividas Simonis
 Deividas Simonis (Manchester United FC) 08-15 11:09
2 1
Rungtynės labai gražios, nepatiko tik moterų teisėjų darbas. Blynas labai prisvilęs, trūksta ryžto. Ir apskritai vyriški veiksmai moteryje nelabai dera. Geriau jos tik žaistų futbolą ir teisėjautų moterim. Nesu prieš lyčių ne lygybę, bet kartais dalykai būna nesuderinami.
Cituoti
 [email protected] 08-15 10:16
2 0
Nezinau kodel Keita marinuojamas , nors 11 ten nebuvo akivaizdziai , bet pries chelsea keliu kepure tikrai Lampardas padarys nuostabia komanda , kaip Liverpool.fanui neuztenka man pergales norisi matyt stipresny zaidima
Cituoti
GalaxyY
 GalaxyY (Liverpool FC, Anglija) 08-15 09:53
3 1
Jau įtepęs sėdėjau po pirmo kėlinio, kaip gražiai kamuolys vaikščiojo Chelsea komandoje. Atėjus Lampard'ui atėjo naujų vėjų, oj gražu bus juos žiūrėti. Kante nežinau, kosmosas kažkoks, kaip dirba mažylis, tokio atsidavusio žaidėjo niekada neturės tokios komandos kaip PSG ar Man City. Liverpool turi, Henderson, bet jis šviesmečiais atsilieka nuo Kante. Sveikinimai Liverpool fanams visiems, Chelsea fanams taip pat sveikinimai, už nuostabų žaidimą.
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 08-15 08:43
3 11
Didžiąją rungtynių dalį Ru$ki projektas atrodė geriau, sukūrė daug geresnius pavojingus momentus, kontroliavo grajų, bet jau Kepos keitimai... Bus asistentui Lampardui iš ko pasimokyt Kante vapše monstras, Messi lygio pasirodymas, jau senai be Messi neteko matyti tokio vieno žmogaus dominavimo. Darė viską, ir periminėjo kamuolius, ir driblingavo, ir atidavinėjo pasus, realiai vienas suvalgė Neverpoolio medkirčių saugus Su Žirū paminklu sunku kombinuoti, trūks puolėjo konkrečiai šį sezoną. Abrahamo rąstas gal ketvirtai pagal pajėgumą malkinės lygai ir tiktų, Tapinaldo stilium iš 2 metrų į tuščius vartus kraupus promuchas Pedro siautėjo, Jorginho irgi piridačias nerealias dalino, nebe reikalo buvo nupyzdintas iš Guardiolos. Pulisic dar labai daug klaidų daro, keistas pirkinys vapše, nes BVB buvo pasiekęs piką, niekas nepirko ir kai prarado starto poziciją tik tada Chel$ki projektas už jį sumokėjo nerealias šaibas. Barklis vapše katastrofa, kaip ir visada, skystakiaušio lažybininko palikimas. Kas dėl Neverpoolio dar aišku tik sezono pradžia, bet gynyba tai kraupiai atrodo, Ru$ki projektas turėjo labai daug laisvės. Puolimas taip pat šlubavo, kol Chamberlaino statula lakstė. Tai tik dar kartą įrodo, kad net vienas žaidėjas gali viską sugadinti. Analogišką vaizdą matėme kaip $hitty lošė su Neverpooliu, iki Gandongano įėjimo $hitty su Neverpoolio žaidė kaip katė su pele, bet įėjus šitai tragiškai malkai $hitty žaidimas visiškai subyrėjo ir totaliai prarado rungtynių kontrolę. Pasisekė Chel$ki, kad Kante nėra kaip pinigų vergas Arrogantnaldo šliūcha ir neišduoda komandos, jis su Hazardu buvo komandos stuburas, dabar liko tik vienas, vien dėl jo dar Ru$ki turi minimalius šansus pakovoti dėl top4. Bet jeigu Kepa taip ir toliau treniruos komandą, tai vargu ar ir top6 bus pasiekiamas
Cituoti
 ChelseaFan77 (Chelsea FC) 08-15 01:59
1 4
Ka prisibazarinau arbuze tuDD jau sezona juk chelsea palaidojai,o vos ir nenupute tavo komandeles tie snargliai,pirma kelini tai visiskai nupusti buvo,na bet sveikinu vistiek ant baudiniu patirtis laimejo.Net nebepykstu kad tu toks durnas,manau ir paciam jau dasilo kad kovos visi top6 klubai,o ne kad cia jau su wolves ar evertonais kaposis chelseaDD nors gal ir nepagavai,nes visa maca tylejaiD
Cituoti
 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-15 01:32
6 0
Ką norit sakykit, bet smagu matyti Chelsea jaunimą kurie nebijo eiti į atakas ir kovoti iki galo. Labiausiai nustebino Kante, žmogelis aria stipriai visur suspėja.
Cituoti
 Nesigaudau 08-15 01:30
9 3
Esu Liverpool fanas jau seniai ir visa sirdim uz juos sergu. Broko daug ir pas vienus ir pas kitus bet is esmes Grazios rungtynes... didziausia pagarba Chelsea bei jos fanams. Rasau is esmes tik del vieno dalyko. Kur tie reksniai kur po pirmu Chelsea pralaimetu rungtyniu labiausiai reiskes kad Lampardas suda mala. Visad zavejaus komandom kur bando i komanda itraukt akadekinius jaunuolius. Siek tiek laiko jiem ir sekmes Chelsea su nauju projektu...Nematau nieko del ko negaletu Lampardas su sia komanda kovot del top 4..
Cituoti
Jesus Maria
Jesus Maria 08-15 01:28
4 0
A tu baigsi kriokti ar nori, kad tavo Plunge visa paskestu?
Cituoti
 Blue blood 08-15 01:26
2 10
Kam leido 5 musti abrahamui jis galejo musti veliau, teisejavimas prastas abieju komandu atzvilgiu Chelsea idomiai atrode labai neblogai, liverpool vaidino ir kurjozishka ivarti imuse
Cituoti
Jesus Maria
Jesus Maria 08-15 01:19
5 4
Beje nepamirškime komplimentų teisėjų komandai, kuri tikrai šių rungtynių nepagadino.
Cituoti
Escalade
 Escalade (Chelsea FC, Belgija) 08-15 01:15
9 9
Klausimas diskusijai - ką manot apie tą paskutinį 11m. baudinį, kai vartininkas nestovėjo ant linijos smūgio metu, šoko į priekį? Kam įvest taisykles, kurių nesilaikoma, kadangi serijoje nekartą pastebėjau tokius judėjimus nuo linijos?
Cituoti