"Liverpool" intensyvioje kovoje pranoko "Man Utd"


CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 01-19 23:30
4 0
Sveikinimai liverpoolio fanam. Premieras jau užtikrintai paimtas.
Cituoti
GedBuz
GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 01-19 23:10
2 1
Užtikrinta ir pelnyta pergalė, gražus mačas. De Gea kiek patraukė, tai baisu. MU bent jau nenuleido rankų ir kovojo iki galo.
Cituoti
 sofistas (Liverpool FC) 01-19 23:04
9 0
Kadangi su FA bachūrais pasirašėme sutartį 3 metams žiauriai gerai jaučiuosi turėsime naują didžią pergalių seriją, aplenksime MU ir galėsime vilioti dideliais pinigais TOP klasės pjovėjus, oi atsiprašau melžėjus ir medkirčius. Taigi viskas apie tai pamirštame, čia jau faktas, dabar kalbam apie dramblio pautus ir verkiame kad kitų varkių nepriima
Cituoti
 Hash (Liverpool FC) 01-19 22:18
10 2
Klausyk tu vaidosiau, nusiimk nuo saves kad palaikai parma kluba. Nes vien del taves sito gero klubo gali negerbt zmones. Uzsidek koki fc silute, palanga ir pan. Cia va tavo lygis.
Cituoti
 Hash (Liverpool FC) 01-19 22:10
2 4
Siek tiek net gaila kad mu taip atrodo. Klubas su tokia istorija siandien turejo sansa paimt taska tik del to kad liverpulis svaiste idealias progas. Mu gaila nes visgi tai klubas su stipria istorija kuria susikure o ne bande nupirkt. Dziugu del lapiu jie kuria istorija ir dar jei pora panasiu sezonu sakysim kad tai grand klubas.
Cituoti
 Sidney Cosby 01-19 22:08
4 0
Vaidosiui pastums s u d a Fa bachurai , buk atsargus
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 01-19 22:06
2 40
Kraupu Ant kiek NeVARpoolio medkirčių pridurkams ausys iš gėdos užkaitusios, kad kai tik FA bachūrai neištempia už ausų, iškart pasiteisinimai eina komentaruose Ir tuo pačiu užkaitusiom ausim įsivaizduoja sau, kad visi šio sezono apgailėtini FA bachūrų skandalai ir įvairiausių šaltinių NeVARpoolio nupyzdintų rungtynių skaičiavimai iškart anuliuojasi kažkaip ir viskas tipo zajebys Kokiu dau.nu reikia būti, kad šitaip iš savęs išsipisinėti Negi dėl manęs jums taip chujovai miegasi?? Svarbiausia, kad NeVARpoolio id.iotai save apipisinėja, kad aš čia kažką išsigalvoju, kai #liVARpool "fenomenas" jau pusę metų kaip griaudėja visame pasaulyje
Cituoti
 Blue blood 01-19 21:34
1 19
Klaunas salahas issirenge ir parodijuoja ronaldo (((( Savo minciu neturi o jam iki Ronaldo niekad nesusilyginti
Cituoti
 Gerard 01-19 21:33
19 3
Vaidoshiau, kaip ten su Shaw ranka pirmam kėlinį. 100% baudinys. Ir 2 golus atšaukė po VAR. Parašyk, kad FA bahūrai jau maskuoja pėdsakus.
Cituoti
Deividas Simonis
Deividas Simonis (Manchester United FC) 01-19 20:45
20 3
Viskas buvo grazu. Taip, Liverpool era buvo vakar, yra siandien ir bus rytoj. Bet MANU zaide, taip kaip ir turejo. Truko nedaug. (tai ne paguoda) Kas vyksta su kitom komandom kai zaidzia United, taip, galbut per daug pasitikejimo savo jegom ir galvojimas, kad vardas nugales. Bet negali vadinti komandos malkine malkom dziovint, jie zaidzia. Ir jei tik yra galimybe, jie padarys, kad komanda laimetu. Kaip ir minejau, Liverpool, siandien geriau.
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 01-19 20:35
35 3
Rungtynes galima suskirstyti į 3 dalis. Pirmas kėlinys įprastas šiam sezonui normalus Liverpool dominavimas. Po to antro kelinio 10 minučių absoliutus Liverpool dominavimas, sunku suvokt kaip iki šiol jie nepelnė antro įvarčio. Ir nuo 65 minutės sulygėjęs žaidimas Man Utd po truputį perimant kamuolio kontrolę ir didinant spaudimą Liverpooliui. Manu neblogai šiandien, tikrai galvojau vaizdas bus kraupesnis, bet žaidėjai sužaidė, taip kaip jau jie geriau ir negali. Liverpool neblogai šiandien atrodė vis dėl to, nors ir laimėjo sunkiai. Salah padėjo tašką, bet jo realizavimas kartais varo į neviltį, toks žaidėjas kartais neįmuša paprasčiausių įvarčių padėtų ant lėkštutės. Prieš tai kelias neblogas varžybas turėjęs Lallana šiandien atrodė beviltiškai, o jo klaidos, tik sėkmės dėka nekainavo Liverpooliui didesnių problemų. Na ką su pergalę draugai! YNWA
Cituoti
Kenedis 01-19 20:30
11 10
Salah asteroidus vartoja
Cituoti
 sofistas (Liverpool FC) 01-19 20:29
24 4
Kalbam kalbam kalbam apie bachūrus. Alioooo
Cituoti
 Aš Audrius 01-19 20:27
15 0
Galia si syk MU. Gaila del antro ivarcio. Gale spaude gana idomiai Liverpooli, bet vel K*** aukletiniai rodo saltakraujiskuma. Neitiketina istorija tesiasi.
Cituoti