"Liverpool" gynybos duetas nukalė dramatišką pergalę Bernlyje (VIDEO)

Vos tik prasidėjus 2018-iesiems Anglijos "Premier" lygoje startavo 22-asis turas, kuriame buvo sužaistos ketverios rungtynės.

Nemažai susidomėjimo sukėlė rungtynės "Turf Moor" stadione, kur vietos "Burnley" susigrūmė su "Liverpool". "Raudonieji" Bernlyje pasiekė itin dramatišką pergalę rezultatu 2-1.

Jurgenas Kloppas šioje dvikovoje vertėsi be dviejų savo ryškiausių komandos žvaigždžių - Mohamedas Salah ir Philippe Coutinho nerungtyniavo dėl traumų.

Nuo pat rungtynių pradžios "Liverpool" vargo bandydami pralaužti gerai organizuotą "Burnley" gynybą, tačiau 61-ąją minutę Sadio Mane pavyko rasti išeitį - senegalietis puikiu smūgiu nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui.

Po įvarčio "Liverpool" gerokai apmažino savo tempą puolime, todėl daugiau progų pradėjo kurti šeimininkai. 88-ąją minutę svečiai gavo skaudžią pamoką - neatidžiai gynyboje sužaidęs Joe Gomezas už nugaros paliko Johanną Gudmundssoną, kuris tiksliu smūgiu galva išlygino rezultatą šiose rungtynėse.

Atrodė, kad šioje dvikovoje nugalėtojas per likusį laiką taip ir nepaaiškės, tačiau "Liverpool" futbolininkai pasiekė fantastišką pergalę.

Pridėtam laikui artėjant į pabaigą Alexas Oxlade'as-Chamberlainas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, ten nuo varžovų atsiplėšęs Dejanas Lovrenas smūgiu galva nukreipė kamuolį link vartų ir galvą kyštelėjęs kitas ekipos gynėjas Ragnaras Klavanas išplėšė pergalę svečiams.

"Liverpool" po dramatiškos pergalės lieka ketvirtoje pozicijoje, tačiau susilygino taškais su trečioje vietoje esančiu "Man Utd", tiesa, pastarieji šiandien vakare turės progą pranašumą susigrąžinti.

Likusios trys dvikovos baigėsi "Leicester" ir "Newcastle" pergalėmis bei "Brighton" - "Bournemouth" klubų lygiosiomis.

"Burnley" 1 - 2 "Liverpool"
61' [0 - 1] S. Mane
88' [1 - 1] J. Gudmundsson
90+4' [1 - 2] R. Klavan

"Leicester" 3 - 0 "Huddersfield"
53' [1 - 0] R. Mahrez
60' [2 - 0] I. Slimani
90+2' [3 - 0] M. Albrighton

"Stoke" 0 - 1 "Newcastle"
73' [0 - 1] A. Perez

"Brighton" 2 - 2 "Bournemouth"
5' [1 - 0] A. Knockaert
33' [1 - 1] S. Cook
48' [2 - 1] G. Murray
79' [2 - 2] C. Wilson