"Ligue 1": "Bordeaux" ir "Nantes" vėl patyrė pralaimėjimus (VIDEO)

Šį vakarą šeši susitikimai sužaisti ir Prancūzijos čempionate.

Antrąją nesėkmę iš eilės patyrė Claudio Ranieri vadovaujamas "Nantes", šįkart svečiuose neatsilaikęs "Rennes" vienuolikę.

Po sauso pirmojo kėlinio aikštės šeimininkus į priekį išvedė puikiai sužaidęs Wahbi Khazri, o Nicolas Pallois už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės, tad Nanto futbolininkų reikalai tapo itin prasti.

Vis dėlto, Adrienas Thomassonas sugebėjo uždirbti 11 metrų baudinį, kurį realizavo Emiliano Sala ir tai suteikė vilčių Ranieri kariaunai išsigelbėti.

Galiausiai, tiesa, Khazri puikiai išnaudojo Benjamino Andre perdavimą bei išplėšė pergalę "Rennes" ekipai, kuri pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės dalį varžovus palikdama penktojoje pozicijoje.

Prie "Nantes" priartėjo "Caen", pasirūpinę, jog prastą formą demonstruojantis "Bordeaux" toliau liktų be pergalių nuo rugsėjo 23 dienos.

Šįkart pirmojo kėlinio viduryje Jocelyno Gourvenneco auklėtinius nubaudė Ivanas Santini, kurio tikslus smūgis galva buvo vienintelis toks rungtynėse.

Į septintąją vietą šoktelėjo "Montpellier", dar pirmajame kėlinyje sutvarkęs reikalus su "Lille" klubu. Lygiosiomis sužaidusį "Saint-Etienne" pavyko aplenkti Jerome'o Roussillono, Giovanni Sio bei Casimiro Ninga įvarčių dėka.

"Rennes" 2 - 1 "Nantes"
[1-0] 51' Wahbi Khazri
57' Nicolas Pallois ("Nantes") pašalintas iš aikštės
[1-1] 73' Emiliano Sala (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 88' Wahbi Khazri

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10750265" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Caen" 1 - 0 "Bordeaux"
[1-0] 23' Ivan Santini

"Dijon" 3 - 1 "Toulouse"
5' Max-Alain Gradel ("Toulouse") nerealizavo 11 metrų baudinio

[2-0] 45' Hyun-Jun Suk
[3-0] 84' Romain Thomas (į savus vartus)

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>