Lietuvos U-17 rinktinė pribloškė Farerų salų komandą

Lietuvos vaikinų iki 17 m. rinktinė Helsingborge sužaidė paskutines atrankos turnyro į Europos čempionatą rungtynes.

Audriaus Statkevičiaus treniruojama komanda įveikė bendraamžius iš Farerų Salų rezultatu 4:1 (2:0).

Pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė Motiejus Slivka ir Gustas Jarusevičius. Varžovai antrojo kėlinio pradžioje atsakė Sunio Hanseno tiksliu smūgiu. Mūsiškiai padidino persvarą, pasižymėjus Eimantui Dzingai ir 11 metrų baudinį realizavus Gustui Jarusevičiui.

Atrankos turnyro pirmą vietą užėmė Danijos rinktinė (9 taškai), kuri nugalėjo Švediją (6 taškai) rezultatu 5:1.

Rungtynių statistika

Lietuva U-17 – Farerų Salos U-17 4:1 (2:0)

Helsingborgo „Laröds“ sporto aikštynas

Teisėjas – Rahim Hasanov (Azerbaidžanas)

Įvarčiai: 21 min. Motiejus Slivka, 45+1 ir 90+1 min. (iš 11 m baudinio) Gustas Jarusevičius, 69 min. Eimantas Dzinga (Lietuva); 56 min. Suni Hansen (Farerų Salos)

Įspėti: 5 min. Saulius Vikertas, 13 min. Vaidas Magdušauskas, 35 min. Gustas Jarusevičius, 58 min. Eimantas Dzinga, 66 min. Motiejus Slivka (Lietuva); 35 min. Olaf Bárðarson, 54 min. Mattias Weihen Joensen, 67 min. Suni Hansen, 69 min. Martin Agnarsson, 90+1 min. Elias Russborg (Farerų Salos)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Julius Virvilas, Vakaris Skibiniauskas (88 min. Gabrielis Nikonovas), Motiejus Slivka, Matijus Remeikis, Saulius Vikertas (46 min. Tautvydas Špiegis), Eimantas Dzinga, Motiejus Burba, Vaidas Magdušauskas (81 min. Grantas Jaseliūnas), Titas Buzas (66 min. Kristupas Keršys), Deividas Dovydaitis (66 min. Armandas Kučys), Gustas Jarusevičius.