Lietuvos U-15 rinktinė pralaimėjo bosniams

Lietuvos U-15 rinktinė sekmadienį nesėkme pradėjo Birštone vykstantį UEFA Talentų turnyrą (UEFA Development Cup). Pirmosiose rungtynėse lietuviai 0:2 pralaimėjo Bosnijai ir Hercegovinai.

Atkaklioje akistatoje lietuviai praleido įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po kampinio sėkmingai atšokusį kamuolį į vartus iš arti pasiuntė Salihas Husičius.

Po pertraukos bosniams pavyko pasižymėti ir antrą kartą – tai 63 minutę padarė Benjaminas Ahmetspasičius.

Lietuvos komanda savo progomis taip ir nepasinaudojo, o dvikova baigėsi varžovų pergale 0:2.

Dariaus Žindulio auklėtiniai antradienį Birštone prates varžybas dvikova su Moldova, o ketvirtadienį išbandys jėgas su Gruzijos komanda.