Lietuvos rinktinė pralaimėjo draugiškas rungtynes © Eurofootball.lt
Treniruočių stovykloje Vokietijoje besirengdama Pasaulio čempionato atrankos varžybų susitikimui su Bosnija Lietuvos nacionalinė rinktinė žaidė draugišką mačą su antrosios Bundesligos vidutinioku Kotbuso "Energie" ir pralaimėjo rezultatu 1-2.

Lietuviai pradėjo rungtynes sėkmingai ir 20 minutę į priekį savo komandą išvedė gynėjas Marius Stankevičius, tačiau po septynių minučių šeimininkų ekipos žaidėjas Danielis Gunkelis išlygino rezultatą.

Po pertraukos rinktinės treneris Algimantas Liubinskas leido pasireikšti antrai komandos sudėčiai ir pakeitė 10 žaidėjų, palikdamas aikštėje tik Rolandą Džiaukštą, tuo tarpu nuo atsarginių suolelio nepakilo tik Gytis Padimanskas ir Irmantas Zelmikas.

Antrajame kėlinyje atjaunėjusi reprezentacinės ekipos sudėtis neatsilaikė prieš varžovus ir 80 minutę suklaidintas Rayko Schröderio į savo vartus kamuolį pasiuntė svečių vartininkas Mindaugas Malinauskas.

Lietuviai nusileido vokiečių komandai, tačiau tai buvo tik draugiškas susitikimas, taigi per jį treneriai norėjo išbandyti žaidėjus ir modeliuoti taktines schemas. Iš viso šiose rungtynėse žaidė 21 komandos narys - be dviejų minėtų aikštėje nepasirodžiusių futbolininkų nebuvo ir alergiją besigydančio Nerijaus Barasos, kuris prie ekipos turėtų prisijungti vėliau.

Lietuvos rinktinės sudėtis mače prieš "Energie"

Pirmas kėlinys: Ž.Karčemarskas - M.Stankevičius, A.Skerla, R.Džiaukštas, A.Skarbalius - E.Česnauskis, D.Šemberas, D.Vencevičius, D.Česnauskis - R.Poškus, E.Jankauskas.

Antras kėlinys: M.Malinauskas - T.Mikuckis, T.Žvirgždauskas, R.Džiaukštas, D.Žutautas - T.Tamošauskas, A.Kučys, A.Gedgaudas, S.Mikoliūnas - T.Danilevičius, V.Trakys.