Lietuva pralaimėjo Izraeliui © Eurofootball.lt
Lietuvos nacionalinė rinktinė Izraelyje sužaidė draugiškas rungtynes prieš šios šalies komandą. Rezultatu 2-1 nugalėjo šeimininkai.

Pradžioje komandos žaidė apylygiai, ir pirmąjį pusvalandį pavojingesnių progų sukurti nepavyko, iš lietuvių aktyvesnis buvo jaunasis Tamošauskas.
33-ią minutę po Badiro perdavimo Balili apsisukdamas tiksliu smūgiu išvedė Izraelį i priekį. Įmušę įvartį žydai pasidarė aktyvesni, ir galėjo skirtumą padvigubinti 42 min. po Staučės klaidos. Bendromis pastangomis apsigynę lietuviai po minutės išlygino rezultatą - Stankevičius atliko perdavimą į baudos aikštelę, kamuolys atšoko nuo Ben-Haimo kojos ir atsidūrė vartuose.

Antrasis kėlinys prasidėjo vien izraeliečių atakomis ir ši apgultis atnešė jiems įvartį 62-ą minutę, kai pakėlus kampinį, maždaug iš 11 metrų galva įvartį įmušė Badiris. 63-ią minutę keitimas lietuvių gretose - vietoj Poderio aikštėje pasirodo Radzinevičius ir jau už kelių minučių sukuria pavojingą ataką prie žydų vartų. 74 min. geros progos neišnaudojo Tamošauskas, o lietuviai ėmė vis labiau spausti varžovus. Tačiau per likusį nieko pavojingesnio sukurti nepavyko ir Lietuva pralaimėjo pirmas šiais metais žaistas rungtynes.