LFF I lyga: "Spyris" atitrūko nuo persekiotojų

2014-07-08 12:01:21 LFF I Lyga

LFF I lygos lyderis Kauno „Spyris" (37 taškai) iškovojo pergalę sostinėje, o Kauno „Stumbras" (29 tšk.) Utenoje patyrė pralaimėjimą vietos „Uteniui" (24 tšk.).

XVII ture iškovotos pergalės leido Vilniaus „MRU" (29 tšk.), Kazlų Rūdos „Šilui" (26 tšk.), Jonavos „Lietavai" (25 tšk.) ir Tauragės „Taurui" (21 tšk.) išsaugoti esamas pozicijas lentelės viduryje. Minėtas komandas skiria vos 6 taškai. Kėdainių „Nevėžis" (30 tšk.) praleido XVII turą.

Kauno klubams sekėsi skirtingai

Vilniuje įvyko centrinis XVII turo susitikimas tarp „Žalgiriečio" ir „Spyrio". Vilniečiams pergalė būtų leidusi išlikti penketuke, o svečiai siekė garbingai sužaisti savo paskutinėse rungtynėse liepą. Aurimas Raginis pelnė įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje, kurio užteko minimaliai kauniečių pergalei rezultatu 1:0.

„Stumbras" jau ketvirtą susitikimo su „Uteniu" minutę praleido Vitalijaus Kavaliausko įvartį. Klaudijus Upstas išlygino rezultatą, tačiau šeimininkai vėl susigražino įvarčio persvarą - Linas Savasto tikslus smūgis prasidėjus antrajam kėliniui fiksavo galutinį rezultatą 2:1.

Kuklios MRU ir „Šilo" pergalės leido išlikti penketuke

Sostinės klubas rungtynių pradžioje išnaudojo savo žaibiškų atakų kozirį rungtynėse prieš „Palangą". Nikolajus Misiukas vienintelis nukreipė kamuolį į vartus pirmajame kėlinyje, o antrajame savo progą realizavo Justinas Baltrimavičius. Svečiai suaktyvėjo rungtynių pabaigoje, tačiau nepajėgė kombinacijų užbaigti įvarčiais ir turėjo kapituliuoti rezultatu 0:2.

„Šilas" išvyką į Pamarį pažymėjo pergale 2:0 prieš „Šilutę". Rungtynėse įvarčiais pasižymėjo Mantas Samusiovas ir Haroldas Serbenta.

Panevėžyje ir Jonavoje užfiksuoti teniso rezultatai

Žiūrovai Panevėžyje stebėjo netradicinę paskutinę vietą užimančios „Baltijos" kovą. Svečiuojantis „Tauras", tiksliau, po pertraukos į klubo gretas sugrįžęs Maksimas Lukaševičius pirmajame kėlinyje pelnė tris įvarčius. Panevėžiečiai nenuleido galvų ir sugebėjo rezultatą išlyginti - 3:3. Visgi, antrajame kėlinyje Laimono Trakšelio ir du M. Lukaševičiaus įvarčiai leido „Taurui" iškovoti nelengvą pergalę 3:6.

„Lietava" dominavo rungtynėse su Radviliškio „Lokomotyvu" ir pirmajame kėlinyje pelnė keturis įvarčius be atsako. Antroje rungtynių dalyje komandos apsikeitė dviem įvarčiais ir išsiskyrė rezultatu 6:2. Aivaras Lyberis atliko hetriką ir su 12 įvarčių tapo vienvaldžiu lygos snaiperiu.