"L'Equipe": Neymaras tolsta nuo svajonės grįžti į Ispaniją

Visą vasarą netylančios kalbos apie Neymaro ateitį, panašu, kad nesibaigs iki pat transferų lango pabaigos.

Neymaras paskutiniu metu yra intensyviai siejamas su persikėlimu į "Barceloną", nors savo ginklų nenuleidžia ir Madrido "Real" klubas. Pats brazilas yra išreiškęs norą išvykti, todėl dėl šios priežasties praleidžią sezoną pradžią Prancūzijoje.

Visgi "L'Equipe" teigia, kad brazilas po truputi ima susitaikyti su mintimi, kad palikti Paryžiaus ekipos jam šią vasarą gali ir nepavykti – PSG klubo ir pačio žaidėjo įnoriai kol kas nėra prieinami Ispanijos grandams. Teigiama, kad brazilas yra užsiprašęs 37 mln. eurų metinio atlyginimo.

"Barcelona" per paskutines savaites jau spėjo pateikti net du pasiūlymus, tačiau iš PSG aplinkos buvo pasakyta "ne".

Minėtas šaltinis nurodo, kad pačio Neymaro ir PSG vadovų santykiai yra šiek tiek pagerėję, todėl visiškai neatmetama galimybė, kad jis liks.

Katalonijos žiniasklaida priduria, kad "Barcelona" prašė pačio Neymaro viešai pareikšti apie norą prisijungti prie jų klubo, tačiau brazilas atsisakė tai padaryti bijodamas, kad gali žlugti galimybė persikelti į "Real", kurios jis pats dar neatmeta.

Įvertinimas: 5 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 08-24 13:22
27 0
Man atrodo kad psg bando bausti Neymara uz jo nesamones ir liks paryziuj iki kontrakto pabaigos
Cituoti
 Ūla Miniotaitė 08-24 17:07
8 3
Vps tegul ta Neymara i kinija issiuncia ir jis tegul nesirodo cia, nes jam pinigai svarbesni uz auksta lygi, kur pasiulys daugiau ten ir eis, gadina isai futbola su savo tais skandalais
Cituoti
Kenedis 08-24 16:06
9 4
Nieks nenori to bezdzionzmogio
Cituoti