Leonardo apie Neymarą: "Derybos vyksta, bet susitarimo nėra"

Paryžiaus "Saint-Germain" sporto direktorius Leonardo patvirtino, kad vyksta intensyvios kalbos dėl Neymaro pardavimo.

PSG klube daugiau rungtyniauti nebenorintis brazilas yra atviras sugrįžimui į "Barceloną". Katalonai taip pat trykšta noru susigrąžinti žaidėją, tačiau klubams niekaip nepavyksta rasti kompromiso.

Paskutiniais duomenimis, PSG klubas už Neymarą reikalauja trijų žaidėjų (Dembele, Rakitičiaus ir Todibo – red.) ir dar 200 mln. eurų. Tokią galimybę iškart atmetė "Barca", kuri ir nėra tikra, ar pajėgs užbaigti derybas.

"Pirmasis pasiūlymas už Neymarą atkeliavo rugpjūčio 27 dieną. Jeigu sulauksime tinkamo pasiūlymo, žinoma, kad Neymaras turės galimybę išvykti, tačiau toks dalykas dabar neegzistuoja. Visgi dar turime kelias dienas iki transferų lango pabaigos", – po penktadienį įvykusių rungtynių sakė Leonardo.

"Derybos nėra "mirusios", tačiau jokio susitarimo nėra, nes dėl mūsų sandorio detalių nebuvo gautas patvirtinimas . Mes esame atviri, kad į derybas būtų įtraukti kiti žaidėjai", – pridūrė sporto direktorius.

Įvertinimas: 2 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Kyli&NeyBest
 Kyli&NeyBest 08-31 10:48
16 2
Tik 2 dienos ir šita pasaka baigsis
Cituoti
 Blue blood 08-31 11:00
11 1
Labiau I durniu laiva panasu
Cituoti
Modestaz
Modestaz (Real Madrid C.F.) 08-31 11:59
10 6
poo hu i tas neymaras. Zjbal jau rimtai atsibodo vien tik apie ta sliure ir raso. Niekam neidomus jis vapse. Tegu eina *** pinigu vergas
Cituoti
 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-31 16:59
5 2
Na nebedaug liko klausyti šitų šūdų.
Cituoti
Capita (FC Barcelona) 08-31 16:05
4 2
Neymaras jau nebe toks vistiek koks buvo prieš tai. Grįšti dukra protitutė namo nori po klaidų, vietos atgal nėra. Tegul pasilieka PSG ir tegul neužbaigia šito sanderio, bus rami galva visiem
Cituoti