"Lazio" patyrė fiasko Austrijoje, "Marseille" išnešė sveiką kailį prieš "RB Leipzig" (VIDEO)

Praūžus Čempionų lygos ketvirtfinaliams, atėjo laikas išsiaiškinti ir kas yra keturios stipriausios Europos lygos komandos.

Bene ramiausią vakarą turėjo Lonodno „Arsenal“ ekipa. „Kanonieriai“ pirmąsias rungtynes prieš Maskvos CSKA laimėjo 4:1, o atsakomąjį mūšį sužaidė lygiosiomis 2:2.

Nors vienu metu CSKA pirmavo 2:0 ir jai reikėjo tik vieno papildomo įvarčio, 75-ąją minutę danny Welbeckas atsakė į visus likusius klausimus ir atvėrė „Arsenal“ ekipai kelią į pusfinalį.

Nemažai nervų kainavo atsakomosios rungtynės Madrido „Atletico“ klubui. „Atletico“ pirmąjį mačą laimėjo 2:0, antrajame drausmingai laikėsi savo žaidimo plano, tačiau įvartį praleido ir pralaimėjo 0:1.

„Atletico“ demonstravo užtikrintą žaidimą, o „Sporting“ ekipai nukelti rungtynių į pratęsimą nepavyko.

Tuo metu „Marseille“ ekipai teko gerokai paprakaituoti, kad perliptų „RB Leipzig“ barjerą. Prancūzai pirmąjį susitikimą išvykoje pralaimėjo 0:1, tačiau namuose iškovojo pergalę 5:2.

„Marceille“ įvartį praleido jau antrąją minutę, tačiau 9-ąją jau pirmavo 2:1. Dar prieš kėlinio pabaigą trečiąjį įvartį pridėjo Florianas Thauvinas.

Po pertraukos „RB Leipzig“ pasižymėjo antrą kartą, o pralaimėjimo 2:3 jiems būtų užtekę, kad žengtų į kitą etapą. Vis dėlto „Marseille“ 60-ąją minutę ir vėl pasižymėjo ir sugebėjo perkopti ketvirtfinalio laiptelį. Penktąjį įvartį prancūzai įmušė jau per pridėtą teisėjo laiką, taip visiškai nužudydami varžovus.

Tuo metu visišką fiasko patyrė „Lazio“ futbolininkai. Italijos ekipa pirmąsias rungtynes namuose laimėjo 4:2, tačiau išvykoje sugebėjo pralaimėti net 1:4 ir taip plačiai duris į pusfinalį atidarė Zalcburgo „Red Bull“ ekipai.

Ciro Immobile 55-ąją minutę įmušė įvartį, kas reiškė nemažas problemas Austrijos ekipai. Tačiau po minutės rezultatas tapo lygus.

O viską „Red Bull“ išsprendė per 4 minutes. 72-ąją minutę pasižymėjo Amadou Haidara, 74-ąją pasižymėjo Hwangas Hee-chanas, o dar po dviejų minučių – Stefanas Laineris.

CSKA 2:2 „Arsenal“
(Pirmas susitikimas – 1:4, bendras rezultatas - 3:6)
39‘ [1-0] F. Chalov
50‘ [2-0] K. Nababkin
75‘ [2-1] D. Welbeck
90+2 [2-2] A. Ramsey

„Sporting“ 1:0 „Atletico“
(Pirmas susitikimas – 0:2, bendras rezultatas – 1:2)