"La Liga": "Sevilla" įsirašė antrąją pergalę, "Levante" palaužė "Villarreal"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse penktadienį buvo sužaistos pirmos dvejos 2-ojo turo rungtynės.

"Sevilla" vėl išvykoje po atkaklios kovos palaužė varžovus. Juleno Lopetegui auklėtiniai 1:0 įveikė "Granadą".

Vienintelis ir pergalingas šių rungtynių įvartis krito 52-ąją minutę, kai tiksliai smūgiavo vienas iš "Sevilla" vasaros naujokų – Joanas Jordanas.

"Sevilla" į savo sąskaitą įsirašė šeštąjį tašką.

Kitose permainingose rungtynėse Valensijos "Levante" namuose palaužė "Villarreal" futbolininkus.

"Submarinai" į priekį įsiveržė jau 3-ąją minutę, tačiau antrajame kėlinyje pasipylė 11 m. baudiniai, kurie, "Villarreal" nelaimei, buvo mušami tik prie jų vartų.

Marti Rogeris laimę nuo 11 m. žymos išbandė net tris kartus. Pirmasis bandymas buvo nesėkmingas, tačiau po VAR peržiūros jam buvo leista pakartoti smūgį, kuris jau pasiekė tikslą. Dar po penkių minučių puolėjas vėl stojo prie 11 m. žymos ir išplėšė pergalę savo komandai.

"Granada" 0 - 1 "Sevilla"
52' [0 - 1] J. Jordan

"Levante" 2 - 1 "Villarreal"
3' [0 - 1] G. Moreno
68' [1 - 1] M. Roger (11 m. baudinys)
73' [2 - 1] M. Roger (11 m. baudinys)