"La Liga": "Atletico" prarado taškus Barselonoje, "Sevilla" išsigelbėjo per pridėtą laiką

Prieš sekmadienį laukiančią "El Clasico" dvikovą Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 26-ojo turo rungtynės.

Taškus Barselonoje prarado Madrido "Atletico", kuri sužaidė lygiosiomis 1:1 su lygos autsaideriu "Espanyol" klubu.

24-ąją minutę Stefano Savičius įsimušė į savus vartus. "Atletico" rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje, bet per likusį laiką pergalingas įvartis taip ir nekrito.

Į trečiąją poziciją grįžo "Sevilla", po dramatiškos kovos 3:2 palaužiusi Pamplonos "Osasuna" futbolininkus.

Andalūzai pirmavo 2:0 ir antrojo kėlinio pradžioje įgijo kiekybinę persvarą, tačiau "Osasuna", net ir žaisdama dešimtyje, sugebėjo išlyginti rezultatą. Didvyriškas svečių pastangas nubraukė Youssefas En Nesery, 93-ąją minutę įmušęs pergalingą įvartį.

"Sevilla" ir "Atletico" klubus skiria du taškai.

Kitose rungtynėse pergales minimaliu skirtumu šventė Bilbao "Athletic" ir Madrido "Getafe" ekipos.

"Espanyol" 1 - 1 "Atletico"
24' [1 - 0] S. Safič (į savus vartus)
47' [1 - 1] S. Niguez

"Sevilla" 3 - 2 "Osasuna"
13' [1 - 0] Y. En Nesyri
45+1' [2 - 0] L. Ocampos
64' [2 - 1] Aridane
74' [2 - 2] R. Torres (11 m. baudinys)
90+3' [3 - 2] Y. En Nesyri
54' S. Herrera ("Osasuna") pašalintas iš aikštės

"Athletic Bilbao" 1 - 0 "Villarreal"
56' [1 - 0] R. Garcia (11 m. baudinys)
64' I. Williams ("Athletic") nerealizavo 11 m. baudinio

"Mallorca" 0 - 1 "Getafe"
67' [0 - 1] N. Maksimovič