La Liga 32-as turas: lyderių kaita © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį buvo sužaistos Ispanijos čempionato ("La Liga") 32-o turo rungtynės. Primename šeštadienį vykusių rungtynių rezultatus ir pateikiame trumpus sekmadienio rungtynių aprašymus.

Šeštadienis

%c00077 1 - 3 %c00006
2' [0 - 1] %p00209
31' [0 - 2] %p00210
66' [1 - 2] %p00696
85' [1 - 3] %p00229

%c00106 3 - 1 %c00017
32' [1 - 0] %p01498
44' [1 - 1] %p01137
45' [2 - 1] %p01463
50' [3 - 1] %p01463

%c00020 0 - 0 %c00107

Sekmadienis

%c00102 1 - 1 %c00095
21' [0 - 1] Pablo Redondo
70' [1 - 1] Maxi
Dėl išlikimo lygoje kovojantys Barselonos "Espanyol" futbolininkai sužaidė lygiosiomis su "Albacete" vienuolike, kuri, pasinaudojusi vakarykščiu "Valladolid" pralaimėjimu pakilo iš 16-os į 15-ą vietą. Dabar Barselonos ekipa, surinkusi 31-ą tašką, užima 18-ą vietą nuo 17-os, garantuojančios išlikimą lygoje, atsilieka jau net penkiais taškais.

%c00005 1 - 2 %c00039
40' [0 - 1] Igor Iraola
76' [1 - 1] Francisco Javi Guerrero
90' [1 - 2] Yeste
Bilbao "Athletic" svečiuose iškovojo ypatingai jiems svarbią pergalę kovoje dėl vietos UEFA taurėje. Dabar jie turi 48-is taškus ir užima 6-ąją vietą lentelėje. Tuo tarpu po šio pralaimėjimo "Racing" ekipai liko tik teorininės viltys pakovoti dėl vietos kokiame nors Europos klubų turnyre - jie su 39-iais taškais užima 13-ą vietą.

%c00097 0 - 2 %c00021
14' [0 - 1] Samuel Eto
50' [0 - 2] Perera
Labai svarbią pergalę pasiekė "Mallorca" futbolininkai svečiuose palaužę "Betis" vienuolikę. Po šios pergalės ekipa atitolo nuo iškritimo zonos net penkiais taškais. "Betis" su 39-iais taškais užima 11-ą vietą, tačiau jiems dar liko šį trečiadienį sužaisti dėl lietaus atidėtas rungtynes su "Barcelona" futbolininkais.

%c00091 2 - 0 %c00087
64' [1 - 0] Nihat Kahveci
88' [2 - 0] Nihat Kahveci
Kaip ir buvo tikėtasi, šiose rungtynėse nugalėjo favoritais laikyti "Real Sociedad" futbolininkai. "Murcia" po šio pralaimėjimo turi 20 taškų ir nuo 17-os vietos, kuri garantuoja išlikimą lygoje, atsilieka 16-a taškų, o iki čempionato pabaigos liko 6 turai. Dabar "Murcia" ekipai padėti gali tik labai didelis stebuklas.

%c00086 0 - 2 %c00089
37' [0 - 1] Walter Pandiani
90' [0 - 2] Diego Tristan
Dėl trečios vietos čempionate kovojantys "Deportivo" žaidėjai svečiuose iškovojo pergalę prieš praėjusio turo "Barcelona" skriaudėjus "Villareal" futbolininkus. Po 32-ių rungtynių "Deportivo" užima trečią vietą ir turi vienu tašku daugiau už ketvirtoje esančią "Barcelona" ekipą, tačiau pastariesiems dar liko sužaisti atidėtas rungtynes su Sevilijos "Betis". Tuo tarpų puikiai UEFA taurėje žaidžiantys futbolininkai su 41-u tašku užima 10-ą vietą čempionate ir vis dar nepraranda vilties pakovoti dėl vietos kitų metų UEFA taurėje arba Intertoto turnyre.

%c00108 0 - 1 %c00004
67' [0 - 1] Miguel Angel Angulo
"Valencia" svečiuose iškovojo nelengvą pergalę prieš Ispanijos taurės savininkus "Real Zaragoza" futbolininkus. Pasinaudojusi "Real" nesėkme "Valencia" pakilo į pirmąją Ispanijos čempionato vietą. "Zaragoza" futbolininkai su 38-iais taškais užima 14-ą vietą.

%c00003 0 - 3 %c00018
2' [0 - 1] Valdo
44' [0 - 2] Pablo Garcia
61' [0 - 3] Moha
Centriniame turo mače užfiksuota staigmena - Pamplonos "Osasuna" net 3-0 nugalėjo namie žaidusį karališkąjį klubą. Svečiai į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje, kai "Real" išnuomotas žaidėjas Valdo komandos draugo iš už aikštės ribų išmestą kamuolį nedengiamas įmušė į vartus ir išvedė "Osasuna" į priekį. Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje panašioje situacijoje rezultatas tapo 2-0. "Osasuna" vėl iš už aikštės ribų išmetė kamuolį į baudos aikštelę ir "Real" vartininkas Ikeras Casilasas pirštų galiukai numušė kamuolį tiesiai Pablui Garcia po kojomis, kuris permetė kamuolį per vartininką. Pirmajame kėlinyje aikštę palikti buvo priverstas traumą gavęs rezultatyviausias ekipos žaidėjas brazilas Ronaldo. Po trečiojo įvarčio, kurį po greitos kontraatakos galva įmušė Moha, "Real" stadione susirinkę sirgaliai išsitraukė baltas nosinaites ir pradėjo jomis mosuoti, pripažindami pralaimėjimą. Po rungtynių "Real" žaidėjas portugalas Luisas Figo teigė: "Pastarosios mūsų nesėkmės yra nuovargio pasekmės ir tai aiškiai matosi".