L. van Gaalas mano, kad F. de Jongas suklydo pasirinkdamas "Barcą"

2019-06-03 12:06:10 Frenkie de Jong La Liga FC Barcelona

Buvęs "Barcelona" ir "Manchester United" klubų treneris Louisas van Gaalas tvirtina, kad Frenkie de Jongas paskubėjo priimdamas Katalonijos ekipos pasiūlymą.

"Barcelona" dar žiemą užbaigė derybas su Amsterdamo "Ajax" dėl 22-ejų metų saugo įsigijimo. Olandui yra piešiama šviesi ateitis, tačiau L. van Gaalas tvirtina, kad "Barcoje" jam gali trūkti žaidimo laiko.

"Manau, kad jam "Barcoje" gali būti sudėtinga", – "Fox Sports" laidoje sakė strategas. – Ne tik dėl to, kad ten jis turės kitokią rolę, bet ir dėl to, kad jam teks kovoti dėl vietos aikštėje".

"Jam pasisekė, kad "Barcelona" iškrito iš Čempionų lygos ir tai kiek sujaukė klubo planus. Dabar jie galvoja apie permainas ir komandoje neabejotinai bus naujų žaidėjų.

Visgi aš esu įsitikinęs, kad jis galėjo pasirinkti geresnį variantą. De Jongas yra puikus žaidėjas, bet toks pat yra ir Rakitičius su Vidaliu, kurio aš norėjau "Man Utd" klube.

Būdamas futbolininku tu visada turi pasirinkti klubą, kuriame galėsi atsiskleisti ir gauti žaidimo laiko. Dabar išlieka didelis klaustukas, ar De Jongas tai gaus Barselonoje.

Turime palaukti ir pažiūrėti, kaip jam ten klostysis sezonas. Aš tikiuosi, kad jam pasiseks, nes būnant tokio amžiaus reikia žaisti kiekvienose rungtynėse", – pridūrė L. van Gaalas.

Įvertinimas: 4 1

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Arse
Arse (Arsenal FC, Rusija) 06-03 13:22
16 10
Barsa nusirito tada, kai ją pradėjo palaikyti tokie kaip tu.
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 06-03 12:39
20 16
Kol ValMierdos dau.nas vadovauja, absoliučiai visi daro didelę klaidą eidami į Farcą Nu dar yra laiko, bet panašu, kad tas lavonas tikrai lieka, tai kitąmet Barcai kyla grėsmė iškovoti firminį Tapinaldo rąsto 0 titulų treblį. Žiauru iki kokio lygio nusirito Barca su šitu pridurku turint omenyje, kad turi brangiausią sudėtį pasaulyje.
Cituoti
 Barca amžinai 06-03 15:31
1 3
Barça žiūri į ateitį ir keista būtų kad negautų žaist uż tokią sumą
Cituoti