L. Suarezo bičiulis: "Jis nori atvykti į MLS pirmenybes"

2019-11-08 12:41:17 Luis Suarez MLS FC Barcelona

Luiso Suarezo bičiulis ir komandos draugas Urugvajaus rinktinėje teigia, kad "Barcelona" žvaigždė domisi galimybe atvykti į MLS pirmenybes.

Kitų metų pradžioje 33-ejų gimtadienį švęsiantis L. Suarezas pastaruoju metu sulaukia kritikos iš "Barcelona" sirgalių ir neatmetama galimybė, jog "Barcelona" vasarą ieškos naujo vidurio puolėjo.

Kaip atskleidė "Seattle Sounders" klube rungtyniaujantis urugvajietis Nicolas Lodeiro, L. Suarezas jau kurį laiką teiraujasi apie futbolą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

"Manau, kad Suarezas nori atvykti į MLS. Vienintelis dalykas, ką reikia padaryti, tai įtikinti "Barceloną", – MLS pirmenybių svetainei sakė N. Lodeiro.

"Jo svajonė visada buvo žaisti "Barcelona" klube. Jis vis dar rungtyniauja labai aukštame lygyje ir jaučiasi komfortabiliai savo komandoje.

Visgi anksčiau ar vėliau ateis tas metas, kai jis atvyks į MLS. Aš bent jau to tikiuosi! Jam patinka ši lyga. Jis visada manęs apie ją klausinėja. 

Tikiuosi, kad galėsime kartu žaisti "Seattle Sounders" klube, nors ir tai nebus lengvai įvykdoma užduotis. Manau, kad tik laiko klausimas, kada jis atsidurs šiose pirmenybėse", – pridūrė L. Suarezo tautietis.

Įvertinimas: 4 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


4tech
 4tech (Real Madrid C.F., Leeds United FC) 11-08 13:59
11 3
Nesuprantu kuo kažkam neįtinka Suarez? Juk muša įvarčius! Ko saugiai reikia iš puolėjo?
Cituoti
Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 11-08 18:44
1 0
Kam jiem ieskot vidurio puolejo kai Griezmann turi
Cituoti
sdl 11-08 20:35
0 0
Tau rimtai 35 metai dabar?
Cituoti
 #Ltubestfootballteam 11-08 13:27
2 3
Jojo tegul eina
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 11-08 14:55
9 20
Zaidziant salia to mazo parazito, nenuostabu, kad norisi begti kuo toliau. Galima izvelgt tendencija, kad kas su blusa zaidzia, stengiasi saut kuo toliau: Iniesta Japonija, Suarez JAV. Tiek Iniesta tuo metu dar galoejo laisvai zaist Europoj, tiek Suarez dabar, bet matyt ta vergija duoda savo. Na ir sekmes jiems, svarbu laimingi butu. Tik klausimas kyla kas sekantis? Griezman????
Cituoti