L. Suarezas paskutinę minutę išplėšė pergalę prieš "Arsenal"

2019-08-04 23:02:00 FC Barcelona Arsenal FC

Sekmadienį tarp garsiausių Europos klubų buvo sužaistos dar kelios draugiškos rungtynės.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" priėmė Londono "Arsenal" komandą. Ilgą laiką pirmavę "kanonieriai" galiausiai pripažino katalonų pranašumą.

36-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas išvedė svečius į priekį. "Arsenal" pranašumą išlaikė iki 69-os minutės, kol apmaudžiai į savus vartus įsispyrė Ainsley Maitlandas-Nilesas.

Lyg to būtų negana, 90-ąją minutę po Sergi Roberto perdavimo pergalingą įvartį pasiekė Luisas Suarezas.

Kitose draugiškose rungtynėse Milano "Inter" po 11 metrų baudinių serijos pranoko Londono "Tottenham".

Pagrindinio laiko metu "Spurs" gretose pasižymėjo Lucas Moura, o italams įvartį pelnė Stefano Sensi. Baudinių serijoje "Inter" triumfavo 4-3.

Įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

ChelseaFan77 (Chelsea FC) 08-05 02:40
6 3
Arsenal ginyba taiDD suprantu cia draugiskos ir t.t tiesiog atrodo kad ziauriai deja ant ginybos Arsenalas,nekalbu apie zaidima net vien pavardes kokiosD o zaidimas isvis tragiskas ginyboj..bet visumoj neblogai juda,nes puolimas viska atperka
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 08-05 00:33
3 2
Kas žiūrėjot, kaip Ceballos, gerai žaidžia?
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-04 23:56
5 6
Noriu tik priminti 7- metus iš eilės Barsa ima Gampero taurė. Aišku gaila,kad Arsenalas pralaimėjo . Puolimas geras ,bet gynyba ju nekokia..