L. Shaw žada rimtesnį pasipriešinimą "Man City" ir "Liverpool" ekipoms

2019-07-23 11:19:17 Premier League Manchester United FC

Sunkų praėjusį sezoną išgyvenusi "Manchester United" ekipa liko be trofėjų, o "Premier" lygoje finišavo tik šeštoje vietoje bei prarado vietą UEFA Čempionų lygoje.

Maža to, "raudonųjų velnių" fanai turėjo stebėti, kaip svarbiausių Europos turnyrų finaluose kovėsi vien Anglijos ekipos.

Geriausiu "Man Utd" žaidėju praėjusį sezoną pripažintas Luke'as Shaw teigė, kad sezonas skaudus buvo ne tik fanams, bet ir žaidėjams.

"Praėjęs sezonas buvo skaudus mums visiems. Žinau, kad fanams buvo skaudu, tačiau lygiai taip pat buvo ir visai komandai.

Praėjęs sezonas buvo didžiulis nusivylimas dar ir dėl to, kaip pasirodė kitos Anglijos komandos. Kol mes atostogavome, jos kovojo dėl trofėjų.

Mums buvo labai sunku. Net negalėjome mėgautis savo atostogomis. Kai Čempionų lygos ir Europos lygos finaluose matai vien Anglijos komandas, pradedi jaustis dar blogiau. Nė vienas iš mūsų nenori, kad tai nutiktų ir vėl.

Manau, kad tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios mes sugrįžome su visiškai kitokiu nusiteikimu. Turėjome pakankamai laiko išvalyti savo mintis, o dabar norime sugrąžinti "United" ekipą ten, kur jai ir vieta", - kalbėjo L. Shaw.

Krašto gynėjas taip pat teigė, kad dėl titulo praėjusį sezoną kovojusios "Liverpool" ir "Manchester City" ekipos sulauks didesnio pasipriešinimo.

"Jiems nebus taip lengva, kaip praėjusį sezoną. Žmonės, turbūt, jau dabar abejoja mūsų galimybėmis, bet jie gali ir toliau tai daryti.

Tiek aš, tiek komanda žinome, ką galime padaryti ir šis sezonas bus daug geresnis, nei praėjęs. Turime sugrįžti į pergalių kelią bei iškovoti trofėjų", - pridėjo L. Shaw.

Įvertinimas: 5 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 futbolodede 07-23 12:51
9 4
Jeigu MU susistiprintu dar centro gynėjo ir saugo pozicijas, išlaikytų turimus zaidejus, su jau įsigytais zaidejais galetu ĮKĄSTI tiek liveroool, tiek city. Bet šiai dienai tik tiek
Cituoti
Alexis17
Alexis17 (Arsenal FC) 07-23 12:24
11 18
Jiems iki City & Liverpool kaip iki menulio.
Cituoti
 Alan Alan 07-23 12:14
5 12
Su kokias žaidėjais united pasipriešins city ar Liverpool
Cituoti