L. Moura: "Galime išvykoje įveikti "Arsenal" ekipą"

Sekmadienį Londono "Tottenham" netikėtai namuose rezultatu 0:1 nusileido "Newcastle United" ekipai ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną "Premier" lygoje.

Jau artėjantį sekmadienį "pentinų" laukia Šiaurės Londono derbis su "Arsenal", o Lucas Moura yra įsitikinęs, kad tai bus puikus šansas atsitiesti po nesėkmingų rungtynių su "Newcastle".

"Ar mačas su "Arsenal" yra puiki proga atsitiesti po pralaimėjimo "Newcastle" ekipai? Tikrai taip. Turime žiūrėti į priekį. Mūsų laukia labai daug sunkių rungtynių", - bendraudamas su "Evening Standard" sakė L. Moura.

"Pralaimėjome rungtynes su "Newcastle", bet esu tikras, kad galime išvykoje įveikti "Arsenal" ekipą ir grįžti su trimis taškais. Toks turėtų būti mūsų tikslas.

Kiekvienos rungtynės yra tarsi nauja istorija. Mes sulaukėme naujų žaidėjų ir, manau, jog esame stipresni nei praėjusį sezoną. Tikiu, kad galime laimėti bet kurias rungtynes.

Akivaizdu, kad rezultatas sekmadienį nebuvo geras. Išbandėme viską, tačiau buvo labai sunku žaisti prieš komandą, kurios visi žaidėjai nusileidžia labai žemai gynyboje", - pridėjo brazilas.

Įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

 Blue blood 08-27 16:49
10 7
Per dauk uzsisvajojes
Cituoti