L. Messi: "Svarbiausia yra gerai pasirodyti "La Liga" pirmenybėse"

"Barcelona" ekipos simbolis Lionelis Messi trečiadienį atsiėmė dar vieną "Auksinio batelio" apdovanojimą.

Pastaraisias sezonais Ispanijos pirmenybėse dominuojanti "Barca" Čempionų lygoje paskutinį kartą triumfavo 2015 metais, tačiau L. Messi teigimu, būtent "La Liga" ir yra katalonų prioritetas.

"Čempionų lyga mums yra ypatingas turnyras, kurį norime laimėti kiekvienais metais. Vis tik suprantame, kad svarbiausia yra gerai pasirodyti "La Liga" pirmenybėse, nes būtent tai padeda sėkmingai žygiuoti Čempionų lygoje bei Ispanijos taurėje.

Labai sunku sėkmingai pasirodyti Čempionų lygoje, jei nežaidžiame gerai vietiniame čempionate. Tiesa, kad mes nuolat kalbame apie Čempionų lygą, tačiau tikrai nepamirštame "La Liga" pirmenybių bei Ispanijos taurės.

Mes esame "Barcelona" ir norime laimėti visus įmanomus trofėjus", - kalbėjo L. Messi.

Įvertinimas: 10 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Bau Darius 10-17 12:20
19 4
Forza paciaupk gavarielka savo, raso ta pati is 10 nick, ta pati per ta pati, kiekviena miela diena. *** visiskas. Ir burnot cia nera ko, siais metais tikriausiai Mbappe aplenks ji, bet jis legenda ir to neimanoma paneikti. Nieko sako apie ji negirdet buna, most goals, most assist, dribling, zodziu turi but visiskas adaptas, kad nematyt Messi talento. O, kad tu isimylejes Ronaldo tai niekam netrukdo, tiesiog baik varyt sudus ant zaideju, pries kuriuos turi lenkt galva, tu neturi teises stumt net ant lt rinktines zaideju, nes jie visa galva stovi uz tave auksciau, o cia... Eik pas gydytojus, tau reikia.
Cituoti
 Nelegalass10 10-17 12:34
5 5
Atejo du latrai alvyduxas30 ir forza juve dainius pruseicius peavert savo pisamaja;DD Geriau susiraskit koki daktara kuris jums smegenis patvarkytu nors kazi ar beimanoma;DD
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 10-17 18:00
3 5
Labai svarbu prispardyti Eibaram, kad gaut auksini bateli
Cituoti
 Alvydasas30 10-17 12:46
2 6
11 turi jau?
Cituoti
 Alvydasas30 10-17 12:31
3 8
Papirkinejimu legenda?
Cituoti