L. Messi: "Šį sezoną vėl kausimės dėl visų trofėjų"

2019-08-05 11:12:26 Lionel Andres Messi FC Barcelona

Lionelis Messi prieš draugišką akistatą "Camp Nou" stadione tikino, kad šį sezoną komanda kovos dėl visų įmanomų trofėjų.

Kiekvienais metais prieš "Gamper" taurės mačą savo kalbą sirgaliams pasakyti turintis komandos kapitonas pripažino, kad po to, kas įvyko praėjusiame sezone, kalbėti nėra labai lengva.

"Tiesa yra tokia, kad dabar yra sunku kažką pasakyti po to, kas nutiko praėjusiame sezone. Visgi aš nesigailiu dėl to savo žodžių ir ketinu tai pasakyti dar kartą.

Aš pasitikiu šia sudėtimi, šiais žaidėjais ir treneriais, todėl neturiu jokių abejonių, kad kitą sezoną kausimės dėl visų įmanomų trofėjų.

Sunku susitaikyti su tuo, kas įvyko, bet aš manau, kad mes turime labiau įvertinti pasiekimus lygoje. Aštuoni titulai per 11 metų yra didžiulis pasiekimas bet kuriam klubui. Su laiku pamatysime, kaip sunku tai yra padaryti.

Šiam sezonui turime naujų idėjų ir dar daugiau entuziazmo", – pridūrė L. Messi.

Įvertinimas: 8 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 futbolodede 08-05 14:26
18 2
Kas tiesa tas ne melas. Visi sako, kad la liga nesunku laimeti. Bet prisiminkim kaip tai sekasi daryti atleticui (EL laimėtojams) ir real madridui (ucl laimetejams). Nors ir tarptautiniuose knockout turnyruose šie klubai sėkmingi, tačiau savo kieme barsa laimejo 8 metus is 11
Cituoti
 Saugirdas Liepa 08-05 11:47
20 8
Taip tokios komandos tikslai ir negali buti kitokie!!!
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-05 15:27
11 6
Tikiuosi taip ir bus,kaip Messi pasakė. Labiausiai ką noriu,kad barsa laimėtų tai ucl.
Cituoti
 Bau Darius 08-05 12:32
0 9
Forza spruk is cia
Cituoti