L. Messi: "Nežinau, ar klubas padarė viską, jog Neymaras grįžtų į "Barcą"

"Barcelona" komandos žvaigždė Lionelis Messi šią vasarą su malonumu būtų priėmęs Neymarą.

Išskirtinį interviu "Sport" leidiniui davęs argentinietis teigė, kad tikėjosi sulaukti sugrįžtančio Neymaro, nors ir suprato, kad sandoris nėra paprastai įgyvendinamas.

"Man būtų patikę pamatyti sugrįžtantį Neymarą", – teigė futbolininkas. – Tikrai nežinau, ar klubas padarė viską, jog jis grįžtu, tačiau taip pat suprantu, kad derybos su PSG nėra lengvos".

"Nejaučiu nusivylimo dėl to. Manau, kad mes turime nuostabią sudėtį ir, net neturėdami tokio žaidėjo kaip Neymaro, galime kovoti dėl visų trofėjų.

Kas liečia sportinį principą, Neymaras yra vienas geriausių žaidėjų pasaulyje. Neabejoju, kad su jo turimais rėmėjais ir teisėmis klubas taip pat būtų padėjęs žingsnį į priekį", – tęsė L. Messi.

Paklaustas, ar pranešimai apie tai, kad komandos rūbinė iš tikrųjų kūrė spaudimą klubo vadovybei ir reikalavo užbaigti sandorį dėl brazilo įsigijimo, L. Messi atsakė: "Klubas klausė mūsų nuomonės, tačiau mes niekada neprašėme, jog jis būtų nupirktas. Aš tikrai nekontroliuoju tokių dalykų."

Nemažai kalbų pastaruoju metu sukėlė ir pačio argentiniečio situacija "Barcelona" klube. Kaip teigia pats futbolininkas, jis kol kas nesuka galvos dėl savo ateities.

"Barselona yra mano namai ir aš jų nenoriu palikti. Tačiau aš taip pat noriu laimėti", – tituliniame "Sport" viršelyje cituojamas L. Messi.

Įvertinimas: 11 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Koma
 Koma (Manchester United FC, Argentina) 09-12 12:06
25 1
Verkia futbolas tokio dalbajobo,kaip forza juventus, stebimas...
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 09-12 16:02
8 0
Vėl jūs *** , prie ko šitam straipsnį Ronaldo? Stumet ,o kai atvaro į Lietuvą kas nespėjo bilietų prisigriept , tai nuo kalnų žiurėjote .Mane tai biesi toki dalbaj.... Kurie visur kiša tai Messi ,tai Ronaldo ,kur straipsnis visai ne apie juos
Cituoti
 Romas Vaicekauskas 09-12 12:24
4 4
Gaila nera cia kaip fb emoji zvengo, kad pazymet taip toki gera komentara
Cituoti
 Nelegalass10 09-12 12:33
4 8
Forza *** vel loja loja poto sezono gale vel verksi Kai cristute nieko nelaimes apart a lyga;DD
Cituoti
 Nelegalass10 09-12 13:10
2 7
Nu ziuriu tik cristutes fanai visi pederiu.gos yra;DD
Cituoti