L. Messi: "Neįveikti grupių etapo būtų beprotybė"

lrytas.lt 2019-06-20 17:30:50 Copa America Argentina

Argentinos rinktinės kapitonas ir lyderis Lionelis Messi, kuris įmušė vienintelį įvartį savo šalies nacionalinei komandai „Copa America“ B grupės antrojo turo rungtynes su Paragvajumi (1:1), po rungtynių pabrėžė būtinybę iškovoti pergalę trečiojo rato susitikime su Kataru.

57-ąją min. L.Messi po 11 metrų baudinio išlygino rezultatą. Baudinys buvo skirtas teisėjui peržiūrėjus vaizdo kartojimą (VAR).

„Neįveikti grupės varžybų barjero būtų beprotybė“, – L.Messi žodžius cituoja TNT Sports. – Reikia stengtis gerinti žaidimo kokybę, nors tam dabar jau visiškai nėra laiko. Privalome laimėti artimiausioje dvikovoje, jei mes norime iškopti iš grupės. Tam reikia padaryti viską, kas tik įmanoma“.

„Praėjusiose rungtynese su Paragvajumi Argentinos aistruoliai mus labai palaikė ir dėl mūsų nesėkmių išgyveno. Mes žūtbūt turime laimėti prieš Katarą“, – kalbėjo L.Messi.

Įvertinimas: 2 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


MCsirgalius
MCsirgalius (Manchester City FC) 06-20 19:49
6 11
Eik turnyro formata perskaityk prieš nesamones rašinejas.
Cituoti
Benderis
Benderis (Manchester United FC) 06-20 19:19
11 22
gali ryzas kiek nori katarui primust bet paragvajus iveiks kolumbija (jie siaip ar taip uzsitikrino 1 vieta ir nerizikuoslyderiais) tad geriausias pasaulyje barcelonos zaidejas varys pailset..
Cituoti