L. Messi išgelbėjo "Barcą" nuo pralaimėjimo "Valencia" komandai

2019-02-02 21:29:20 La Liga Valencia C.F. FC Barcelona

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 22-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" susigrūmė su "Valencia". Du įvarčius pirmajame kėlinyje pasiekę svečiai vos nepateikė sensacijos, tačiau Lionelis Messi neleido varžovams išsivežti pergalės ir išplėšė lygiąsias 2:2.

Pirmoje mačo pusėje "Barca" nedemonstravo sau įprasto futbolo – tai buvo galima pamatyti ir švieslentėje.

24-ąją minutę Rodrigo spurtavo aikštės viduriu, atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Kevinui Gameiro ir šis smūgiu pažeme išvedė "šikšnosparnius" į priekį.

Ties tuo katalonų problemos nesibaigė – 34-ąją minutę galėtinai kvailą 11 metrų baudinį prie savo vartų užsidirbo Sergi Roberto. Jo realizuoti stojęs Dani Parejo nesuklydo ir galingu smūgiu padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Visgi nespėjus net pasibaigti pirmajam kėliniui, 11 metrų baudinį mušti gavo pati "Barcelona". Lionelis Messi, kaip ir jo oponentas, neklydo ir sušvelnino atsilikimą iki įvarčio.

Antrajame kėlinyje "Barcelona" spaudė varžovus, tačiau "Valencia" atsilaikė pačioje pradžioje. Visgi 64-ąją minutę L. Messi atrado mažą plyšį varžovų gynybos grandyje ir puikiu smūgiu išlygino rezultatą.

Atrodė, kad "Barcelona" dar labiau pagyvens savo žaidimą, tačiau po išlyginamojo įvarčio kaip tik krito žaidimo ritmas ir "Valencia" gana šaltakraujiškai išlaikė rezultatą.

"Barcelona" su 50 taškų lieka pirmoje vietoje, tačiau Madrido "Atletico" pergalės atveju juos gali prisivyti iki trijų taškų.

Kitos rungtynės baigėsi "Real Sociedad" pergale baskų derbyje ir "Levante" – "Getafe" klubų lygiosiomis.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Vigo "Celta" palaužė "Sevilla" ir nutraukė penkių pralaimėjimų iš eilės seriją "La Liga" pirmenybėse. Vienintelį ir pergalingą įvartį 73-ąją minutę įmušė Okay Yokuslu.

"Barcelona" 2 - 2 "Valencia"
24' [0 - 1] K. Gameiro
32' [0 - 2] D. Parejo (11 m. baudinys)
39' [1 - 2] L. Messi (11 m. baudinys)
64' [2 - 2] L. Messi

"Real Sociedad" 2 - 1 "Athletic Bilbao"
16' [1 - 0] M. Oyarzabal
45' [2 - 0] W. Jose
82' [2 - 1] R. Garcia

"Levante" 0 - 0 "Getafe"

"Celta" 1 - 0 "Sevilla"
73' [1 - 0] Y. Yokuslu

Įvertinimas: 1 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Edgarinio
 Edgarinio (Chelsea FC, Ispanija) 02-02 22:03
20 1
Dar neseniai daugelis Valencios fanų norėjo trenerio atleidimo, bet dabar komanda ant žiauriai geros bangos. Realiai, žiūrint šias rungtynes, Valencia labiau nusipelnė pergalės nei lygiųjų. Buvo labai apmaudu, kai pirmaujant 2-1, neišnaudojo puikių progų padidinti pranašumą ir beveik iškart, po to, sekė Messio lyginamasis įvartis. Bet kokiu atveju, malačiai Valencia!
9 8
Po tobulų rungtynių su Sevilla ir tokio tvarkaraščio nieko kito ir negalima buvo tikėtis, ypač žinant, kad Valencia pagaliau atsigavo ir rodo žaidimą kokio iš jų ir yra tikimąsi. Taip pat savaime suprantama ranką pridėjo ir tragiškas ValMierdos lavonas su savo debiliškom rotacijom, kai vidury savaitės teko lošti žūtbūtinį mačą su deficitu ir kad tai yra devintas mačas iš eilės kas tris/keturias dienas. O ValMierdos id.iotas dar labiau viską apsunkina ir pridaro taip, kad pirma prapisi, o po to tenka iš paskutinių arti ir atsilošinėti. Kaip tik vidury savaitės laukia El Classico, 10-tas iš eilės mačas kas tris/keturias dienas, o savaitgaly ir 11-tas toks mačas iš eilės. Aišku, Barca turi Messį, kuris gesina praktiškai visus ValMierdos pridurko gaisrus, bet Messiui jau beveik 32 metai, ne jo metams tempti komandą iš dugno 8-10 mačų iš eilės kas tris/keturias dienas. ValMierdos dau.nas vėl išnaudos visas Messi batarkes ir vėl gale sezono Barca pradės šlubuoti su tokiu debilišku jo vadovavimu. Praeitą sezoną nebuvo jokios rotacijos, tai bent jau šiokią tokią pažangą padarė, kad suprato, jog be rotacijos vapše bus žopa. Bet su tokia politika kokią daro dabar... vargu ar tokios "rotacijos" labai sutaupo jėgų Realiai kur galima būtų leisti silpnsnę sudėtį ir paaukoti mačą, vargina kertinius žaidėjus, kur jų ilsinti nevalia, leidžia ekskrementines sudėtis. Taip, ValMierda praktiškai neturi jokios patirties top klubuose, toks rungtynių skaičius jam yra kažkas nepažįstamo, bet Barca nėra bandymų polygonas, čia jau reikia iš karto reikia rodyti rezultatus. Baisu prieš El Classico, Tapinaldo inkaro nėra, Madref vagys atsigauna, Benzema sriegia du dublius iš eilės, o žinant ValMierdos id.iotą pirmam grajuj aišku išleis antrą komandą, Messi vapše tribūnose, po to suleis pagrindą kitą savaitgaly La Ligoj ir po to atsakomosiose rungtynėse vėl bandys su pagrindu kapstytis iš duobės, kurią pats iškasė ir melsti Messi pagalbos