L. Messi grįžta į Argentinos rinktinės sudėtį

2019-10-31 19:40:37 Lionel Andres Messi Argentina

Lionelis Messi po nedidelės pertraukos grįžta į Argentinos rinktinę.

Vasarą Pietų Amerikos futbolo federaciją į šuns dienas išdėjęs 32-ejų metų argentinietis sulaukė piniginės baudos ir diskvalifikacijos iki šių metų lapkričio pradžios.

Jau kitą savaitę diskvalifikacija bus panaikinta, todėl L. Messi galės padėti artimiausios rinktinių pertraukos metu.

Argentinos rinktinės laukia draugiškos rungtynės su Brazilija ir Urugvajumi.

Į rinktinę nepateko Paryžiaus "Saint-Germain" komandoje spindintis argentiniečių duetas – Mauro Icardi ir Angelis Di Maria.

Argentinos sudėtis:

Vartininkai: Agustinas Marchesinas, Juanas Musso, Emiliano Martinezas, Estebanas Andrada. 

Gynėjai: Juanas Foythas, Renzo Saravia, Nicolas Otamendi, Germanas Pezzella, Walteris Kannemannas, Marcosas Rojo, Nehuenas Perezas, Nicolas Tagliafico. 

Saugai: Guido Rodriguezas, Giovani Lo Celso, Leandro Paredesas, Nicolas Dominguezas, Rodrigo De Paulas, Marcosas Acuna, Roberto Pereyra, Lucas Ocamposas. 

Puolėjai: Lionelis Messi, Sergio Aguero, Nicolas Gonzalezas, Lucas Alario, Lautaro Martinezas, Paulo Dybala.

Įvertinimas: 2 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


loryno (FC Barcelona, Nyderlandai) 10-31 20:26
36 11
Seis laikais kurie kalba tiesa tie gauna daugiausia baudos ir panasiai...Nes paziurejus i rungtynes kaip teisejai trauke Brazilija baisu,ir tai nervina kaip fudbolas nusivazeves nors esu daug metu Brazilijos fanas,bet nu taip negalima!!!!!!!!!!!1
Cituoti
GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 11-01 09:03
14 2
Su visa pagarba Mesiui, galėtų į rinktinę ir nebegrįžti. Vienas dalykas, kad jie dabar be jo atrodė gerai (na išskyrus pirmą kėlinį prieš vokiečius) ir komanda žaidžia kitaip, kai jo nėra. Ne dėl to kad ten yra geresnių už jį, bet dėl to, kad tada kiti tikisi, jog jis darys stebuklus, nustoja patys arti, kaip dabar daro. Kai aikštėje yra Messi, tada jo ieško komandos draugai, o jri jį pavyksta uždaryti priešininkams - neinasi žaidimas visai komandai. Ir šiaip toks variantas, kaip Icardi būtų naudingesnis rinktinėje - Messi dienos vis labiau artėja į pabaigą, o Icardi rodo gerą formą, yra jaunas ir nori žaisti bei kažką įrodyti. Žinoma, nori Messi kažką iškovoti su rinktine, bet mano nuomone, to nebus...
Cituoti
 Blue blood 10-31 21:26
18 20
Nesekmingas argentinos zaidejas gryzta i realybe kurioj nera laimes ir pergaliu
Cituoti
 bodylip 11-01 12:11
1 4
Sutinku, kad greičiausiai su rinktine titulo taip ir nebepavyks pasiekti, bet nemanau, kad reikėtų nustoti ten žaisti. Bet kurią komandą Messi padarytų stipresne. Manau, kad pagrindinė bėda rinktinėja yra gynyba ir silpna taktika/nesusižaidimas. Jeigu dabar rinktinė atrodo geriau (nemačiau varžybų nei vienų su nauju treneriu), grįžęs Messi tikrai to nesugadins.
Cituoti