L. Messi atsiėmė šeštąjį "Auksinį batelį" savo karjeroje

Lioneliui Messi trečiadienį Ispanijos sostinėje buvo įteiktas "Auksinio batelio" apdovanojimas.

32-ejų metų "Barcelona" žvaigždė šeštą kartą savo karjeroje tapo rezultatyviausiu žaidėju Europos šalių pirmenybėse. Argentinietis praėjusį sezoną "La Liga" čempionate įmušė 36 įvarčius.

L. Messi šį skaičių užfiksavo per 34 rungtynes. Antroje vietoje liko "Ligue 1" pirmenybėse rungtyniaujantis Kylianas Mbappe – jis per 29 rungtynes pasiekė 33 įvarčius.

Geriausias šių metų futbolininkas "Auksinį kamuolį" laimi trečią kartį iš eilės. Jam pagal rezultatyvumą šalies pirmenybėse pastaraisiais metais lygių nėra.

Arčiausiai L. Messi yra Cristiano Ronaldo – jis šį apdovanojimą laimėjo keturis kartus.

Įvertinimas: 10 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 10-16 15:55
42 5
Smagu, kai yra tokie žaidėjai. Nusipilne Messi legenda!
Cituoti
 Vaidas Vaidukas 10-16 19:25
15 3
Gal kas žinot kodėl Visca Barsa svaigsta dėl modelio instagram iš Juventus jei straipsnis apie Messi, prie ko čia tas Ronaldo?
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 10-17 10:42
0 1
Kai joji ant komandos draugu kupru ir viskas statoma ir aukojama vardan sito inkaro statistikos, bepigu tuos batelius laimet
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 10-16 19:25
18 19
Šiko ir tapšnojo Messi ant tų batelių ir reklaminių Instagrano "geriausių" rinkimų, jis lošia ir mėgaujasi žaidimu, o ne bereikšme statistika. Pagal kurią ir taip tris kartus geresnis negu bet kuris kitas žaidėjas, EF Pedalo graužikai nepasivargino apie tai pranešti. Iš kitos pusės tai nenaujiena ant kiek kraupiai Messi yra priekyje nui visų likusių žaidėjų, tai gal ir neverta kartotis O šiaip tai aišku toks pasiekimas yra astronominis ir Tapinaldo rąstui būtų, kuris tik smaukosi vartininko aikštelėje ir laukia idealių padačių, bet tokiam kaip Messiui šitas pasiekimas yra sveiku protu nesuvokiamas, lošia pozocijose nuo DM iki AM, kuria visą grajų ir dar prie to negailestingai daužo visus puolėjus ant golų Kraupu.
Cituoti
 Alvydasas30 10-16 23:59
2 4
Ronaldinho Ronaldo Maradona deda I vienus tavo dieva laisvas
Cituoti