L. Koscielny atsisakė su komanda vykti į JAV

Ketvirtadienį Londono "Arsenal" išvyksta i priešsezoninį turą Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau prieš pat kelionę "kanonieriai" sulaukė komandos kapitono Laurento Koscielny akibrokšto.

Oficialioje klubo svetainėje "Arsenal" pranešė, kad 33-ejų prancūzas, kuris praėjusį sezoną gydėsi sunkią Achilo sausgyslės traumą, atsisakė vykti su komanda ir kartu ruoštis sezonui.

"Esame labai nusivylę Laurento veiksmais, kurie akivaizdžiai prieštarauja klubo taisyklėms.

Tikimės kuo greičiau išspręsti susidariusią situaciją ir artimiausiu metu nesiruošiame plačiau jos komentuoti", - rašoma klubo pranešime.

Įvairių šaltinių teigimu, L. Koscielny siekia abipusiu susitarimu nutraukti sutartį su "Arsenal", jog netrukdomas galėtų persikelti į vieną iš "Ligue 1" komandų.

Prancūzas "kanonierių" gretose rungtyniauja nuo 2010 metų ir yra sužaidęs 353 rungtynes, per kurias pelnė 27 įvarčius.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Alexis17
 Alexis17 (Arsenal FC) 07-11 15:19
11 2
Tegul vyksta, naudos pastaruosius 2 sezonus nedaug dave + traumu kamuojamas.
Cituoti
1DerFul (Arsenal FC) 07-11 14:16
13 4
Kaip kazkur maciau komentara " Trash is taking itself out" . Jeigu kapitonas sitaip elgiasi , puikiai parodo dabartine situacija Arsenale.
Cituoti
zirns
zirns (Arsenal FC) 07-11 23:45
3 1
Cia jau Wengero sistemos vaisius.. Per tuos metus surinkti ne vyriski komandos zaidejai, o kazkokia inoringu, hormonu valdomu mergaiciu grupe, kur jokio sistemisko, rislaus futbolo gyvenime nedemonstruos, nes tik kokia karta is 10 sutinka visoms nuotaikeles eit ir zaist
Cituoti
Bianco
Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 07-11 15:30
3 2
Dar viena muilo opera? Kažkaip jų tik daugėja...
Cituoti