L. Jovičiaus įvartis į Lietuvos rinktinės vartus – pasaulinėje žiniasklaidoje

Nors ir Belgrade įvykusios 2020 metų Europos čempionato atrankos rungtynės tarp Serbijos ir Lietuvos rinktinių priminė treniruočių pobūdžio "pasispardymą", vienas iš serbų įvarčių sulaukė dėmesio pasaulinėje žiniasklaidoje.

Joks siurprizas, kad akys šiose rungtynėse krypo į Madrido "Real" naujoką Luką Jovičių. 21-erių metų serbas per pirmąjį pusvalandį neišnaudojo dviejų auksinių galimybių pasižymėti, tačiau 35-ąją minutę fantastišku smūgiu ištaisė savo klaidą.

Šis įvartis masiškai paplitino socialinėje erdvėje, ypatingai – "Twitter" tinkle. Vienas iš pirmųjų vaizdo įrašą įkėlęs Madrido "Real" fanas sulaukė beveik 12 tūkst. "love" paspaudimų.

"Goal" portalo paskyra taip pat pasidalijo šiuo vaizdo įrašu ir po juo parašė: "Luka Jovičius ką tik pasižymėjo tokiu įvarčiu. Džiaugiatės, Madrido "Real" sirgaliai?"

Savo ruožtu britų žiniasklaidos milžinas "Sky Sports" po vaizdo įrašu rašė: "Madrido "Real" fanai, ar nekantraujate pamatyti daugiau panašių epizodų iš Jovičiaus?"

L. Jovičius po rungtynių su Lietuva iškart išvyko į Madridą. Trečiadienį jo laukia pristatymas "Santiago Bernabeu" stadione.

Jaunasis puolėjas įmušė vieną iš keturių įvarčių į Lietuvos rinktinės vartus. Dar du pridėjo Aleksandras Mitrovičius ir vieną Ademas Ljajičius.

Įvertinimas: 1 6
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Extra
Extra 06-11 11:18
30 0
Jankausko gynyba tai kažkas nesuvokiamo
Cituoti
Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 06-11 12:15
18 0
Liudina labiausiai tai kad serbai vaiksciodami po aikste mus sulese kaip obuolius. Koks butu rezas jeigu jie butu begioje?
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 06-11 12:32
7 0
Bent taip žaidėjai į pasaulinius tinklapius patenka, Arlauskis kai gavo nuo Ronaldo įvartį prieš pora metų tai dar dabar vis užmatai video visokių
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 06-11 14:53
7 1
Tai vienas didziausiu pasiekimu Lietuvos futbolo istorijoj
Cituoti
Kenedis 06-11 20:17
1 0
Kaip per treniruote. Esu tikras, kad treniruotes metu dar geresniu imusa
Cituoti