L. Bonucci po lygiųjų su "Atletico": "Negalime taip gintis"

Turino "Juventus" gynybos ramstis Leonardo Bunucci liko nusivylęs po apmaudžiai išleistos pergalės Ispanijos sostinėje.

Italijos čempionai trečiadienį išvykoje kovėsi su Madrido "Atletico". "Juventus" antrajame kėlinyje buvo įgijęs dviejų įvarčių pranašumą, tačiau prasta gynyba standartinių situacijų metu nulėmė du varžovų įvarčius ir lygiąsias 2:2.

"Pirmajame kėlinyje "Atletico" mus bandė užspausti, o mes patys su kamuoliu buvome pernelyg lėti. Tačiau kai šiek tiek pagreitinome savo žaidimą, iškart atsidūrėme jų baudos aikštelėje", – kalbėjo italas.

"Labai gaila praleisti du įvarčius po standartinių situacijų. Surengė tikrai neblogą pasirodymą, tačiau turėjome išlikti labiau susikoncentravę, nes tokie įvarčiai krenta jau ne pirmą kartą.

Kiekvienas iš mūsų turime labiau atkreipti dėmesį į tai. Tokia komanda kaip mes negalime praleisti tiek daug įvarčių po standartinių situacijų.

Mums pasisekė išnešti sveiką kailį prieš "Napoli", tačiau šį vakarą jau praradome du taškus ir tai skaudina.

Buvome alkani dėl šios pergalės, ką buvo galima pamatyti ir po galutinio rungtynių švilpuko. Kiekvienas iš mūsų turėtų prisiimti atsakomybę dėl praleistų įvarčių", – tęsė L. Bonucci.