K.Uzėla: „Riterių“ stiprybė – atakuojanti grandis“

2019-11-08 16:55:21

Jau šį vakarą 19 val. Vilniaus „Žalgiris“ namuose LFF stadione A lygos 31-ojo turo rungtynėse priims „Riterius“.

Tai priešpaskutinės Vilniaus „Žalgirio“ rungtynės namuose šiame sezone. Vilniečiai jau yra užsitikrinę antrąją vietą A lygoje, tuo tarpu „Riteriai“ tęsia kovą dėl bronzos apdovanojimų.
 

Visos tarpusavio rungtynės su „Riteriais“ šiame sezone vyko labai atkakliai ir dramatiškai. Komandos du kartus sužaidė lygiosiomis 1:1 ir pasidalino po pergalę (2:1 ir 0:1).

„Turbūt, kad mums tai yra neparankus varžovas. Tarpusavio akistatose šiame sezone praradome nemažai taškų ir sieksime įrodyti, kad visa tai tebuvo atsitiktinumas. Tai pavojinga komanda, tačiau turime žaisti savo futbolą ir laimėti“, - prieš mačą fkzalgiris.lt kalbėjo jaunasis Karolis Uzėla.

Į Lietuvos U-21 rinktinę kvietimo sulaukęs žaidėjas yra įsitikinęs, kad didžiausias „Riterių“ pavojus – žaidimas priekyje.

„Jų stiprybė yra žaidimas atakoje. Jie turi didelį atakuojantį potencialą ir puolimo grandis išsiskiria. Mes tai žinome ir turime būti tam pasirengę. Žinome, kad bus sunku, tačiau privalome atrasti motyvacijos ir iškovoti pergalę. Mūsų tikslas visose rungtynėse yra tik trys taškai. Šis mačas nebus išimtis“, - tikino jis.

Šiuo metu „Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 71 tašką, tuo tarpu „Riteriai“ – 49. Jie dviem taškais kovoje dėl bronzos lenkia „Kauno Žalgirį“.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.