"Kruoja" neteko vyr. trenerio - Čeburinas persikėlė į "Šachtior"

fkkruoja.lt 2014-12-12 12:47:29 A lyga

Sidabrinis treneris Vladimiras Čeburinas tik ką finišavusiame A lygos sezone Pakruojo „Kruojos“ klubą atvedė į neregėtas aukštumas – vadovaujant šiam specialistui iš Kazahstano pakruojiečiai tapo Lietuvos vicečempionais. Tokie pasiekimai neliko nepastebėti, nuo šiol V.Čeburinas vyriausiuoju treneriu dirbs pajėgiausiame Kazachstano klube Karagandos „Šachtior“.

V.Čeburinas į Lietuvą atvyko šių metų pradžioje, kuomet stojo prie Pakruojo „Kruojos“ vairo. Nors ekipai paskelbus apie tikslus kovoti dėl medalių didžioji Lietuvos futbolo bendruomenės dalis tik šypsojosi, „Kruoja“ su V.Čeburinu priešakyje įrodė, jog sunkiai dirbant įmanoma įgyvendinti visas svajones. Sidabro medaliai – aukščiausias pasiekimas per visą „Kruojos“ istoriją, leisiantis kitąmet komandai varžytis UEFA Europos lygos turnyre.

„Noriu padėkoti puikiai Pakruojo „Kruojos“ komandai, su kuria dirbti buvo tikras malonumas. Didelis ačiū ir visiems sirgaliams, kurie mus palaikė. Taip pat noriu padėkoti ekipos vadovybei, savo tikslus mes pasiekėme dirbdami visi kartu“, - kalbėjo V.Čeburinas, kurį Lietuvos futbolo ekspertai ir gerbėjai išrinko antru geriausiu treneriu visoje A lygoje. 

Vienas „Kruojos“ didvyrių jau yra dirbęs „Šachtior“ klube, kurį laiką V.Čeburinas buvo trenerio asistentas, o vėliau ėjo ir vyriausiojo trenerio pareigas.

Pasirašęs sutartį su „Šachtior“ klubu V.Čeburinas pripažino, jog neatmeta galimybės, kad komandą papildys daugiau lietuvių: „Futbolininkų iš Lietuvos „Šachtior“ komandoje tikrai galima laukti. Lietuvos A lyga nėra silpna ir ten tikrai yra gerų žaidėjų“, - kalbėjo jis. 

Pakruojo „Kruojos“ klubas, žaidėjai, treneriai ir administracijos darbuotojai dėkoja V.Čeburinui už nuoširdų atsidavimą ir darbą Pakruojyje bei pasiektus rezultatus ir linki skambių pergalių ir pasiekimų tolimesnėje karjeroje.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Fergie (Modena F.C.) 12-12 12:51
7 0
Geras treneris, gerų akimirkų davė Pakruojui. Dabar sunku kažką pakeitimui bus surast, žinant Kruojos padėtį.
Cituoti