Kovingoje "Besiktas" ir "Monaco" dvikovoje - lygiosios (VIDEO)

19 valandą Lietuvos laiku Turkijoje įvyko UEFA Čempionų lygos G grupės 4-ojo turo rungtynės.

Aistringai savo žiūrovų palaikomas Stambulo "Besiktas" susigrūmė su "Monaco". Užtikrintai grupėje pirmaujantys turkai pasiekė lygiąsias rezultatu 1-1.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje virė atkakli kova, tačiau greito įvarčio nei vienai, nei kitai komandai pasiekti nepavyko.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje "Monaco" visgi pasiekė savo - Rony Lopesas puikiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė svečius iš Monako į priekį.

Vis dėlto antrajame kėlinyje "Besiktas" išlyginti rezultato ilgai netruko - 54-ąją minutę prie "Monaco" vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Cenkas Tosunas.

Per likusį laiką abi komandos daugiau įvarčių nepasiekė ir susitikimas baigėsi lygiosiomis, kuris tenkino Turkijos čempionus.

"Besiktas" komandai tik pirmą kartą šiame sezone nepavyko iškovoti pergalės grupių etape. Turkai su 10 taškų užtikrintai pirmauja grupėje, o "Monaco" lieka paskutinėje vietoje.

"Besiktas" 1 - 1 "Monaco"
45+1'[1 - 0] R. Lopes
54' [1 - 1] C. Tosun (11 m. baudinys)