K.Mbappe: "Man jau per vėlu lygiuotis į L.Messi"

2020-02-20 11:36:46 Ligue 1

Vienas perspektyviausių planetos žaidėjų Kylianas Mbappe prakalbo, jog jam reikėtų lygiuotis į Cristiano Ronaldo, o ne Lionelį Messi, kuris visą karjerą žaidžia vieninteliame klube.

"Man jau per vėlu lygiuotis į argentinietį, nes tuomet būčiau privalėjęs likto "Monaco" komandoje.

Nenuvertinant L.Messi, stengsiuosi, jog mane įkvėptų C.Ronaldo karjera.

Jei tu esi prancūzas, neabejotinai esi augęs savo idealu laikydamas Zinedine'ą Zidane'ą.

O po to, į atmintį įstrigo portugalas ir man pasisekė, jog jis buvo tapęs mano varžovu tiek klubiniuose turnyruose, tiek žaidžiant rinktinėje", - sakė K.Mbappe.

Įvertinimas: 12 9
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


euras
 euras (Manchester United FC, Anglija) 02-20 14:03
17 8
Idomu kaip mbappe atrodytu rimtoj lygoj, nes prancuzijoj jis visiskai nesustabdomas. O ir siaip is visu dabartiniu zvaigzdziu, tai butent mbappe panasu kad bus tas naujas ronaldo/messi. Pagal amziu zaidzia gal netgi geriau nei anie 2, bet minusas kad lyga nekonkurencinga.
Cituoti
DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 02-20 12:44
9 12
Rex, o iš ko tu sprendi, kad nepasieks? Jam dar tik 21metai, o ir gerokai geresnė negu tokių metų Messi ir Ronaldo. Negali sakyti, kad jau dabar pasiekimų neturi, nes vis gi ir Pasaulio čempionas jau. 21 metų žaidėjas, kuris yra perspektyviausias visame pasaulyje, o tu jau žinai ką jis pasieks, ko ne. Kvailai skamba.
Cituoti
 7 02-20 22:30
1 5
Ir kažin ka jį pamokytų? Jis yra toks koks yra.. pakeitė nepatiko tą ir parodė. Barzda jau senai didesnis už klubą renkasi trenerius ir komandos draugus kaiž kos LBJ. Viskas gerai laukiam jo Real'e. O Jo ir Neymaro duetas tiesiog nerealus kaip jie vienas kita gerai mato aikštėje ir dalinasi kamuoliu tiesiog nuostabu!
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 02-20 15:56
1 7
Betkokiu atveju visi normalesni nei tu duxeli Dd
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 02-20 12:45
26 39
Mbappe po pirmo sezono P$G pradėjo linkti į Instagramo žvaigždės Arrogantnaldo šiukšlės modelį, iš ramaus vaiko tampa pasikėlusiu lavonu, ypač su Tucheliu nesiskaito, net įspėjimo turbūt negavo už jo padūchinimą. Dar labai jaunas, bet P$G nėra kam jo laikyti už pavadėlio ir pamokyti, Moneymaras ar Icardi šiukšlė švelniai tariant nėra geri pavyzdžiai Jo laimei atsirastų koks solidus pavyzdys šalia jo, o tai visai nusiris po to.
Cituoti