Klubiniai įvarčiai: L. Messi paliko už nugaros C. Ronaldo

Dublį į "Real Valladolid" komandos vartus pasiuntęs Lionelis Messi pranoko Cristiano Ronaldo vienoje statistinėje grafoje.

ESPN suskaičiavo, kad L. Messi per savo karjerą yra įmušęs daugiau klubinių įvarčių nei už jį dviem metais vyresnis kolega iš Portugalijos – C. Ronaldo.

Visą savo karjerą "Barcelona" komandoje rungtyniaujantis argentinietis per 695 rungtynes yra įmušęs 608 įvarčius. 

Savo ruožtu C. Ronaldo per 813 rungtynių į savo klubinę statistiką įsirašė 606 įvarčius.

Verta pažymėti tai, kad C. Ronaldo tai padarė su keturiais skirtingais klubais – Lisabonos "Sporting", "Manchester United", Madrido "Real" ir Turino "Juventus".

 Tas pats C. Ronaldo dar trečiadienį vakare galės pagerinti šią statistiką, nes jo atstovaujama "Juventus" stoja į kovą su Genujos "Sampdoria".

Įvertinimas: 9 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Analitikas
Analitikas (Bayer 04 Leverkusen) 10-30 14:56
25 12
Gerai gal tu geriau nebesidaryk gedos ir lysk atgal is kur islindes kaimietuk
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 10-30 22:04
10 4
Šiukšlėms truputėlį apsišviesti ant kiek kraupiai Messi daužo Penaldo lavoną: https://pbs.twimg.com/media/EEvi9rQXoAEjW3u?format=jpg&name=medium Ir eilinis faktas patvirtinantis Arrogantnaldo šiukšlės mažų mačų žaidėjo statusą: https://pbs.twimg.com/media/EGn9qcOW4AMNUIW?format=jpg&name=small Kramtykit
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 10-30 17:20
31 25
KosTmosas. Belieka tik įsivaizduoti kokiu kraupumu Messi dūchintų šitą labiausiai per visą istoriją pervertiną marketingo projektą, jeigu žaistų puolėjų kaip ir Arrogantnaldo šiukšlė ir loštų iš visų jėgų prieš Malmo kaimus Trigubai ant golų daužytų. Messi tik vieną sezoną lošė puolėju, 91 golas kalendoriniais metais, kurio per visą istoriją turbūt niekas nepagerins. Tuo tarpu Tapinaldo rąstas jau 6 sezonai kaip vartininko aikštelės stulpas šeriamas po 20 padačių prieš silpnesnius varžovus, tik dėka savo katastrofiškai chujovo užbaigimo efektyvumo lyginant su kitais top puolėjais jis muša tiek mažai golų. Juo labiau, kad 30% yra tapinai ant lėkštutės + pendeliai. Sveiku protu nesuvokiamas daužymas į vienus vartus, bet čia ne Tapinaldo dūchinimas, o tiesiog Messi lygio rodymas ir kiek žiauriai jis yra atsiplėšęs nuo bet kurio kito futbolininko.
Cituoti
Jesus Maria
Jesus Maria 10-30 22:33
4 0
Tu lavoneli dar nepasikeitei niko? Tikiuosi jau niekam nebesisiulysi privaziuoti, nes taves taip ir nesulaukiau sutartu laiku Gargzduose. Praleidai tokia proga live video pasidaryti.
Cituoti
Alvydasas30 (Juventus FC) 10-31 00:18
0 1
kur privaziuot trioxala ?
Cituoti