Kita D. Alabos karjeros stotelė – Ispanija

Davidas Alaba yra apsisprendęs palikti Miuncheno "Bayern" klubą.

Kaip rašo Christianas Falkas, 27-erių metų gynėjas pradėjo vesti derybas su garsiuoju agentu Pini Zahavi, kuris 2018-ųjų vasarą kontaktavo ir su Robertu Lewandowskiu, kai šis buvo pasirengęs palikti "Bayern".

Teigiama, kad D. Alaba, turintis kontraktą iki 2021 metų, nori naujų karjeros iššūkių. Pasak minėto žurnalisto, P. Zahavi ves derybas su dviem garsiausiais planetos klubais – "Barcelona" ir Madrido "Real".

"Barcelona" klubas jau kurį laiką ieško patikimo įpėdinio į Jordi Albos poziciją, o Madrido komanda austrą labiau mato kaip vidurio gynėją.

Pats D. Alaba prioritetą teikia minėtiems klubams, tačiau kitų komandų kandidatūros dar nėra atmetamos.

D. Alaba "Bayern" ekipoje reguliariai žaidžia nuo 2011 metų. Per tą laiką jis aikštėje pasirodė 372 kartus ir pelnė 30 įvarčių.

Įvertinimas: 9 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 03-22 20:58
25 4
Tikrai įdomu būtų pamatyti jį kitame klube. Vienas geriausių savo pozicijos žaidėjų visame pasaulyje, būtų rimtas pastiprinimas bet kuriam klubui.
Cituoti
 #Ltubestfootballteam 03-23 07:58
11 3
Vienas universaliausiau left backu pasaulyje būtų įdomu pamatyt jį barsoi
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 03-23 10:48
7 0
Jeigu tiesa tai ačiū tau už visus praleistus metus Bayerne
Cituoti
 Antanas Petrauskas 03-23 12:56
0 3
Real'e tik CB... LB yra didele tikimybe kad liks dar Marcelo, yra Mendy neblogai atrodes ir pirktas uz 50 mln. Ir dar yra Reguillon, kuris tikrai gerai atrodo Sevilloj muomoj ir dar Hakimi, kuris jei gris irgi ten galetu zaist..
Cituoti