Keturis įvarčius per kėlinį pelniusi "Roma" susitvarkė su "Sassuolo", "Milan" šventė pergalę Veronoje

Sekmadienį buvo sužaisti dar šeši "Serie A" trečiojo turo susitikimai.

Užtikrintą pergalę namuose pasiekė "Roma", kuri rezultatyviose rungtynėse 4:2 įveikė "Sassuolo" ekipą.

Šeimininkai visus savo įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje, o pirmasis 12-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Bryanas Cristante. Jau 19-ąją minutę Romos ekipos pranašumą padvigubino be priežiūros baudos aikštelėje likęs Edinas Džeko.

Jau netrukus, 22-ąją minutę, varžovų triuškinimą pradėjo "Roma" naujokas Henrikhas Mkhitaryanas, o 33-ąją ketvirtąjį komandos įvartį pelnė vienas prieš varžovų vartininką atsidūręs Justinas Kluivertas.

Į tokį varžovų smūgį antrajame kėlinyje "Sassuolo" sugebėjo atsakyti tik dviem įvarčiais. 53-ąją minutę baudos smūgį nuostabiai realizavo Domenico Berardi, kuris 72-ąją minutę pelnė ir antrąjį savo komandos įvartį.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę išvykoje iškovojo "AC Milan" ekipa, kuri 1:0 palaužė "Verona" futbolininkus.

Šeimininkai savo padėtį smarkiai susikomplikavo jau 21-ąją susitikimo minutę, kuomet už grubią pražangą iš aikštės buvo pašalintas Mariuszas Stepinskis.

"AC Milan" ilgą laiką nesugebėjo išnaudoti kiekybinės persvaros, tačiau 68-ąją minutę Krzysztofas Piatekas realizavo 11 metrų baudinį. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vienintelis įvartis šiame mače.

Jau per teisėjo pridėtą laiką iš aikštės buvo pašalintas ir Milano ekipos futbolininkas Davide Calabria, tačiau "Verona" tuo pasinaudoti jau nesuspėjo.

"Genoa" 1:2 "Atalanta"
64' [0:1] L. Muriel (11 metrų baudinys)
90+1' [1:1] D. Criscito (11 metrų baudinys)
90+5' [1:2] D. Zapata

"Brescia" 3:4 "Bologna"
10' [1:0] A. Donnarumma
19' [2:0] A. Donnarumma
36' [2:1] M. Bani
42' [3:1] A. Cistana
56' [3:2] R. Palacio
60' [3:3] S. Denswil
80' [3:4] R. Orsolini
48' D. Dessena ("Brescia") pašalintas iš aikštės

"Parma" 1:3 "Cagliari"
23' [0:1] L. Ceppitelli
39' [0:2] L. Ceppitelli
58' [1:2] A. Barilla
77' [1:3] G. Simeone

"Spal" 2:1 "Lazio"
17' [0:1] C. Immobile (11 metrų baudinys)
63' [1:1] A. Petagna
90+2' [2:1] J. Kurtic