Keista situacija: G. Bale'as toliau nesitreniruoja su "Real", bet apie traumą – jokios informacijos

2019-10-28 14:53:33 Gareth Bale Real Madrid C.F.

Savaitgalį be "El Clasico" rungtynių likusi Madrido "Real" komanda pirmadienį pradėjo pasiruošimą kitai "La Liga" dvikovai – trečiadieniai laukiančiai akistatai su "Leganes".

Jau aišku, kad šiose rungtynėse "baltieji" turės verstis be Garetho Bale'o, kuris dar nesitreniravo su komanda po to, kai patyrė traumą rinktinių pertraukos metu.

Velso rinktinės treneris Ryanas Giggsas po rungtynių su Kroatija teigė, kad G. Bale'ui sutraukė raumenis. Iš pradžių buvo kalbama, kad trauma nėra rimta, tačiau krašto puolėjas jau praleido dvejas "Real" rungtynes.

Įdomiausia tai, kad Madrido klubas iki šiol nėra paskelbęs jokių oficialių medicininių išvadų apie G. Bale'o sveikatą.

Negana to, šiandien, kai komanda turėjo treniruotę, G. Bale'as buvo užfiksuotas oro uoste. Pasak "Real" klubui artimų žurnalistų, valas sulaukė Zinedine'o Zidane'o leidimo skristi į Londoną, į kurį jis keliauja dėl asmeninių priežasčių.

G. Bale'as iki traumos šį sezoną buvo tvirtas startinės sudėties žaidėjas – per septynerias rungtynes pasiekė du įvarčius ir atliko tiek pat rezultayvių perdavimų.

Įvertinimas: 4 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 10-28 16:40
9 1
Bale'as patas paprašė, kad neskelbtų viešai apie jo traumą, nes turi tokią teisę, tai ir neskelbia, nėra čia kažkokios didelės paslapties. O šiaip su Bale'u deja eilinė diena ofise tos traumos, todėl parduoti ir bandė.
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 10-28 16:06
1 8
Galbūt kinijoi su vienuoliais aiškinasi futbolo paslaptis ir grįš kitas žmogus
Cituoti
deivis138
deivis138 (Manchester United FC, Brazilija) 10-28 16:05
1 9
golfą tai reik pažaisti...
Cituoti