Kaimynų dvikovoje – svarbi "Man City" pergalė

19 val. 30 min. vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos intriguojančios 18-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione susigrūmė turnyrinės lentelės kaimynai – "Manchester City" su "Leicester City". Gana užtikrintą pergalę rezultatu 3:1 pasiekė "miestiečiai".

Pepo Guardiolos treniruojama komanda po pergalės nuo "lapių" sumažino atsilikimą iki taško.

"Leicester" komandai dvikova prasidėjo puikiai – 22-ąją minutę greitos atakos metu kamuolį į Edersono vartus pasiuntė Jamie Vardy.

Visgi ir iki įvarčio savo žaidimo sąlygas varžovams primetęs "Man City" atistiesė jau po aštuonių minučių – Riyadas Mahrezas nuo Caglaro Soyuncu kojų nukreipė kamuolį į "Leicester" vartus.

Po išlyginamojo įvarčio "Man City" neatsipalaidavo ir 43-ąją minutę jau įgijo pranašumą – nuo 11 m. žymos pasižymėjo Ilkay'us Gundoganas.

Antrajame kėlinyje "Leicester" atsakymų į uraganišką "Man City" puolimą nerado – kelis kartus pavojingia į atakas išbėgo tas pats J. Vardy, tačiau 69-ąją minutę paskutinį žodį tarė Gabrielis Jesusas.

"Man City" po pergalės bent laikinam prieš "Liverpool" klubą sumažino atsilikimą iki 11 taškų. Pastarieji 18-ojo turo rungtynes sužais vėliau – jie dalyvauja FIFA pasaulio klubų taurės turnyre.

"Leicester" komandai tai buvo viso labo pirmoji nesėkmė per paskutines devynerias "Premier" lygos rungtynes.

"Man City" 3 - 1 "Leicester"
22' [0 - 1] J. Vardy
30' [1 - 1] R. Mahrez
43' [2 - 1] I. Gundogan (11 m. baudinys)
69' [3 - 1] G. Jesus