K. Piatekas: "Išvyksiu į kitą komandą, kai būsiu vertas 70 mln. eurų"

2019-11-18 17:15:21 Krzysztof Piatek Serie A A.C. Milan

Sunkiai antrąjį sezoną "Serie A" pirmenybėse pradėjęs Krzystofas Piatekas nepaliks "Milan" komandos iki tol, kol neįrodys savo vertės.

Praėjusį sezoną įspūdingai Italijos pirmenybėse su "Genoa" startavęs lenkas žiemą persikėlė į "Milan" ir iki pat sezono pabaigos demonstravo gerą rezultatyvumą.

Visgi ši sezonas jam yra gerokai sudėtingesnis: per 12 rungtynių įmušti tik trys įvarčiai, o net du iš jų – nuo 11 m. žymos.

24-erių metų futbolininkas pripažįsta, kad nėra geriausioje formoje, tačiau tvirtina, kad dar "atidirbs" tą sumą, už kurią "Milan" klubas įgijo teises į jį.

"Mano transferas į "Milan" įvyko taip greitai, kad aš net nespėjau užduoti klausimų", – žiemos transferų langą prisiminė lenkas.

"Esu susikoncentravęs į darbą, nes futbole visada ieškai naujų tikslų ir siekių. Dabar esu vertas 38 mln. eurų, tačiau kitą kartą, kai išvyksiu į kitą komandą, noriu, kad mano vertė būtų 60-70 mln. eurų.

Turiu būti ambicingas ir sunkiai dirbsiu dėl šio tikslo. Mano karjera dar tik prasideda ir tai yra vos antras sezonas "Serie A" pirmenybėse, kurios yra vienos geriausios visame pasaulyje", – tęsė puolėjas.

Paklaustas apie kritiką, kurios jau susilaukė žaisdamas "Milan" klube, K. Piatekas atsakė: "Aš dažnai pasižiūriu į veidrodį ir žinau, kad kaltinti galiu tik save patį.

Sezono pradžioje komandai sunkiai sekėsi kurti progas, tačiau dabar tobulėjame ir neabejoju, kad netrukus vėl švęsiu savo įvarčius. Italijoje tu vieną dieną gali būti futbolo popiežiumi, o kitą – blogiausiu žaidėju pasaulyje. Visgi manęs nė kiek nejaudina laikraščių antraštės."

Įvertinimas: 4 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 11-19 07:44
5 2
Kas čia per mąstymas? Vertinti save pagal rinkos kainas? Taip gali niekur išvis neišvykti
Cituoti