"Juventus" užtikrintai susitvarkė su "Udinese", "Atalanta" ir "AC Milan" barstė taškus

Sekmadienį tęsiasi "Serie A" 16-ojo turo kovos.

Užtikrintą pergalę iškovojo Turino "Juventus" ekipa, kuri namuose rezultatu 3:1 susitvarkė su "Udinese".

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 9-ąją minutę po Cristiano Ronaldo tikslaus smūgio. Tas pats portugalas 37-ąją minutę padvigubino "Juventus" pranašumą.

Italijos čempionai sėkmingai užbaigė pirmąjį kėlinį - 45-ąją minutę trečiąjį komandos įvartį pelnė Leonardo Bonucci.

"Udinese" paguodo įvartį pelnė jau per teisėjo kompensuotą antrojo kėlinio laiką, kai pasižymėjo Ignacio Pussetto.

Kitose rungtynėse kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė "Atalanta", kuri išvykoje 1:2 nusileido "Bologna" futbolininkams.

"Bologna" į priekį išsiveržė 12-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Rodrigo Palacio, o 53-ąją šeimininkų pranašumą padvigubino Andrea Poli.

Vienintelį svečių įvartį 60-ąją minutę pelnė Ruslanas Malinovsky.

Rungtynes "Bologna" baigė mažumoje - 88-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Danilo, tačiau "Atalanta" kiekybinės persvaros išnaudoti nesugebėjo.

"Roma" 3:1 SPAL

"AC Milan" 0:0 "Sassuolo"

"Verona" 3:3 "Torino"