"Juventus" suderino kontrakto detales su M.Icardi

2019-05-17 14:15:05 Serie A Juventus FC

Milano "Inter" ekipos maištininkas Mauro Icardi norėtų persikelti į Turino "Juventus" komandą.

Kaip rašo "Gazzetta dello Sport", 26-erių argentinietis jau spėjo su "baltai juodais" suderinti asmeninio kontrakto detales ir sutinka pasirašyti penkerių metų trukmės kontraktą.

Per sezoną snaiperis uždirbtų 8 mln. eurų, neskaitant būsimų premijų už rezultatus.

Anot žiniasklaidos, Turino komanda yra vienintelis variantas žaidėjo planuose, jei ateinančią vasarą jam tektų palikti "Inter".

Tiesa, pagrindine problema išlieka Milano ekipos norai - madų sostinės komandos vadovai nenorėtų lengvai perleisti futbolininko pagrindiniems konkurentams.

Nenuostabu, kad "Juventus" bandymas į sandorį įtraukti Douglasą Costą buvo atmestas ir reikalaujama surinkti tik didelę pinigų sumą.

Įvertinimas: 0 6
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 05-17 15:48
12 34
Čia būtų visiškas Rubentuso lažybininkų sunaikinimas iš vidaus, dvi tokio kalibro šiukšlės tiesiog sunaikins komandą kapitaliai. Rubentuso makleriai net Tapinaldo šiukšlės destrukcinės jėgos neatlaiko, chujoviausi rezultatai per 5 metus, tai jei dar šitą atmatą priglaustų, tai praktiškai galima pasiimti popkornų ir stebėti Rubentuso apokalipsę Visas daugelio metų triūsas pradedant grįžimu iš Serie B baigiant ČL finalais bus sunaikintas per porą transferų langų
Cituoti