"Juventus" sudavė smūgį "Inter" ambicijoms kovoje dėl čempionų titulo

Sekmadienio vakarą Turine įvyko centrinės "Serie A" turo rungtynės, kuriose "Juventus" namuose rezultatu 2:0 įveikė Milano "Inter" ekipą.

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos ir abi komandos bandė siekti greito įvarčio.

Kiek arčiau tikslo buvo "Juventus", tačiau pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau buvo aktyvesni, o 55-ąją minutę tai pagaliau davė vaisių, kai po nedidelės sumaišties "Inter" baudos aikštelėje pirmąjį mačo įvartį pelnė Aaronas Ramsey.

"Juventus" nesiruošė mažinti apsukų ir 67-ąją minutę puikiai baudos aikštelėje varžovus suklaidinęs Paulo Dybala padvigubino savo komandos pranašumą.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių nepelnė ir "Juventus" į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Ši pergalė Turino ekipai leido sugrįžti į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Trečioje vietoje esantis "Inter" nuo lyderių atsilieka devyniais taškais, tačiau turi rungtynes atsargoje.

"Juventus" 2:0 "Inter"
55' [1:0] A. Ramsey
67' [2:0] P. Dybala

Įvertinimas: 6 2

Norėdami komentuoti prisijunkite.

GedBuz
GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 03-08 22:48
23 4
O tu bent rungtynes žiūri ar tik vemi tą patį per tą patį? Kad ir ką komentuoji, visada Ronaldo pamini. Negi vis dar taip skauda??.
Cituoti
tanas 03-09 00:36
7 1
jam ne skauda, o trina - jis gi Aprangai promoutina CR7 prekinį ženklą, o atlygį gauna nelikvidiniais triusikais(per mažais arba per dideliais dydžiais kurių neišperka niekaip)
Cituoti
GedBuz
GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 03-08 23:47
3 1
Atrodė, kad šiemet Inter gali imti titulą, bet po 2-jų pralošimų principiniams varžovams dėl pirmos vietos gali tai pamiršti. Šiandien žaidė iki pirmo praleisto įvarčio, o paskui išvis sustojo ir atidavė viską Juvei, kodėl? Net Erikson niekuo nepadėjo. Gale atsibudo, bet žaidimas iš esmės jau buvo aiškus. Diego Costa gerai žiūrėjosi, gaila tik kad Dybala sėdėjo valandą, Higuain turėtų sėdėti, ne jis. Pasiteisino Sarri išimti Pjanič, Ramsey jo vietoje pasiteisino, o De Ligt, tai kaip visada grybą pjauna, visos komandos, žaidžiančios prieš Juvę turėtų per jį gynybą draskyti, neatlaiko jis savo pozicijos, kaip pvz tas baudinys pirmame kėlinyje galėjo per jį bankę kainuoti. CR neišdegė rekordą gaudyti, nors ir kaip stengėsi Nors pritrūko per Marytės plauką paskutinę minutę