"Juventus" ruošiasi įsitraukti į kovą dėl R. Lukaku

2019-07-27 11:41:52 Romelu Lukaku Serie A Juventus FC

"Manchester United" draugiškose rungtynėse šią vasarą aikštėje vis dar nepasirodęs Romelu Lukaku sudomino dar vieną "Serie A" klubą.

Milano "Inter" jau kurį laiką medžioja Belgijos rinktinės puolėją, tačiau pirmasis jų pasiūlymas buvo atmestas, o dabar, pasak "Sky Sports" šaltinių Italijoje, į kovą dėl futbolininko ruošiasi įsitraukti ir Turino "Juventus".

Skelbiama, kad Italijos čempionai į pasiūlymą gali įtraukti ir puolėją Paulo Dybalą, kuris komandoje sunkiai randa vietą po to, kai į ją atvyko Cristiano Ronaldo.

Kol kas lieka neaišku, ar pats argentinietis, kuris pastaruoju metu yra siejamas su išvykimu į "Tottenham", norėtų keltis į Mančesterį.

Tie patys šaltiniai taip pat skelbia, kad jei "Man Utd" bus priversta parduoti R. Lukaku be mainų, tuomet pagrindiniu "raudonųjų velnių" taikiniu taps "Lyon" ekipos puolėjas Moussa Dembele.

Įvertinimas: 3 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 07-27 13:18
3 2
Nu apie Dybala tai tylėti galėtumėm aiškiai pasakė pats Dybala ,kad lieka Juvei ir Sarri sakė ,kad vietą jam bus starte viskas tuom ir pasakyta ir liks bent šiam sezonui , o mainus nebent į D.Costa ar dar kuri sauga .
Cituoti
 Nelegalass10 07-27 12:42
2 16
Uzgostu cristina iskarto...lakstytu apsizliumbes cristute kad uz ji daugiau golu prilupes lukaku...
Cituoti