"Juventus" ir "AC Milan" užtikrintai žengė į Italijos taurės ketvirtfinalį

Trečiadienį sužaisti dar trys Italijos taurės aštuntfinalio susitikimai.

Užtikrintą pergalę namuose ir kelialapį į kitą etapą iškovojo "Juventus" ekipa, kuris net 4:0 sutriuškino "Udinese".

"Juventus" į priekį išsiveržė jau 16-ąją minutę, kai po puikios kombinacijos su Paulo Dybala kamuolį į vartus pasiuntė Gonzalo Higuainas.

26-ąją minutę šeimininkai jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą - 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo P. Dybala.

Tas pats argentinietis 58-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį, o tašką šiame susitikime 61-ąją minutę padėjo 11 metrų baudinį realizavęs Douglasas Costa.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo "AC Milan" futbolininkai, kurie namuose rezultatu 3:0 susitvarkė su SPAL.

Milano ekipa į priekį išsiveržė 20-ąją minutę po Krzysztofo Piateko tikslaus smūgio, o 44-ąją šeimininkų pranašumą padvigubino Samu Castillejo.

Tašką šiame mače 66-ąją minutę padėjo Theo Hernandezas.

"Fiorentina" 2:1 "Atalanta"