"Juventus" 11 m. baudinių serijoje pranoko "Inter"

Trečiadienį Kinijoje viešinčios Italijos komandos tarpusavyje sužaidė draugiškas rungtynes.

Ginklus viena prieš kitą surėmė dvi vienas kitą gerai pažįstančios komandos – Turino "Juventus" su Milano "Inter". Nugalėtojas paaiškėjo po 11 m. baudinių serijos.

10-ąją minutę "Inter" įsiveržė į priekį, kai nesėkmingai prie savo vartų sužaidė Matthijsas de Ligtas – jis įsimušė į savo vartus.

Visgi 68-ąją minutę Cristiano Ronaldo išlygino rezultatą ir taip nuvedė komandos į 11 m. baudinių seriją. Joje rezultatu 4-3 triumfavo "senoji senjora".

<iframe width="500" height="300" src="https://www.youtube.com/embed/0ecnumwNork" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>